GTB dergisinin listesinde bir Türk şirketinden tek isim

Turkcell Strateji Direktörü Ayşem Ertopuz dünya telekom sektörünün en etkili 50 kadını arasında.

GTB dergisinin listesinde bir Türk şirketinden tek isim

Teknoloji ve telekomünikasyon dünyasının en etkili ve en güçlü isimlerini okurlarıyla birlikte belirleyen Global Telecoms Business dergisi, "50 WomenTo Watch" listesini yayınladı. Dünya telekom sektöründe çalışan kadın yöneticilerin değerlendirilmesi sonucu oluşturulan listede, Turkcell Strateji Direktörü Ayşem Ertopuz da yer aldı. Ertopuz böylece listeye bir Türk şirketinden katılan tek isim oldu.

Ayşem Ertopuz, Turkcell ailesine strateji direktörü olarak Ocak 2016'da katıldı. Daha önce Arçelik, Arthur Andersen gibi şirketlerde çalışan Ertopuz, daha sonra uzun yıllar Cisco'da farklı yöneticilik pozisyonlarında görev aldı.

Altı aydır Turkcell'in strateji direktörlüğünü yürüten Ertopuz'un dijital stratejiler, dijital pazarlama, yeni iş modelleri, liderlik ve değişim yönetimi alanlarında uzmanlığı bulunuyor. Aynı zamanda üretim, finans ve TMT (Telekom, Medya, Teknoloji) endüstrileri konularında da, kar amacı gütmeyen organizasyonlardan küresel çaptaki holdinglere uzanan bir deneyime sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

turkcelle staj başvurusu yaptım. internet üzerinden oyun oynatıldı herkese ilk aşama olarak, ben de katıldım. sonra tık yok. koskoca şirket bir otomatik mail atamıyor mu kabul edilmediniz diye, ya da oyundaki türkiye sıralamamızı vs. gösteremiyor mu? kısacası ya insana saygısızlık ya da torpil torpil torpil. sonra niye gelişemiyoruz diye düşünüp duralım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost