Güç ve büyünün bitmeyen savaşı

Heroes of Might and Magic tutkunları için yeni, web tabanlı, ücretsiz ve tamamen Türkçe bir oyun...

Güç ve büyünün bitmeyen savaşı

Türkiye'nin lider oyun firması GGC, Türk oyunseverlere yeni bir oyunun daha müjdesini verdi. Kapalı Beta testlerine 20 Temmuz 2009 tarihinde başlanacak Almeha'da açıkçası yok yok!

GGC'nin kendi ekibi tarafından Türkçe'ye çevrilen ve aynı zamanda, haftanın 7 günü 24 saat Türkçe müşteri desteği alabileceğiniz oyun, sizlere bitip tükenmeyecek bir dünyanın kapılarını aralıyor. Uçsuz bucaksız haritalara, daha önce hiçbir oyunda denenmemiş flash uygulama teknolojilerine ve 3 boyutlu savaş sistemine sahip Almeha'da, her ırkın, erdemleri, güçleri, efsaneleri ve stratejileri birbirinden tamamen farklı.

GGC yönetici ortaklarından Evrim Levent Tanrıkut, Almeha'nın Türkiye'de büyük ses getireceğine inandıklarını ve daha şimdiden merakla bekleyen bir oyuncu kitlesinin oluştuğunu söyledi. Türkiye ve Avrupa'daki emsallerine kıyasla Almeha'nın eşsiz bri altyapıya sahip olduğunu belirten Evrim Levent Tanrıkut, bu oyun için 120 kişilik bir ekibin tam 3 sene boyunca çalıştığını açıkladı.

Oyuna www.almeha.com adresinden ulaşarak, siz de Elf, İnsan, Ork ya da Yaşayan Ölüler ırklarından birine hükmedebilir ve Almeha'yı geri kazanmak için müthiş mücadeleye katılabilirsiniz. Macera 20 Temmuz 2009'da başlıyor!

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Son zamanlardaki Türkçe oyunların artması çok güzel.
Ama bu oyunların online olması kötü.

üye oldum bakalım nasıl olucak...

helal olsun ggcye adamlar durmuyor yaw almehaya zaten üyeydim ama burada haberi çıkınca gurur duydum

Türkçe olması çok da önemli değil.20 temmuzu sabırsızlıkla bekliyorum.Haberi gördüğüm zaman bile heyecanlandım.

Gercekten helal olsun, Heroes serisinin zaten hastasiydim, bu da sanirim ondan esinlenerek yaratilmis. Online olmasi bence cok guzel :)

basta bende heyecanla karşılamıştım ama homm'u online oynayacağız beklentimizin yanından bile geçmediğini gördüm closed betasında.
ayrıca tamamen ücretsiz deniliyordu ama o kadar çok ücretli özellik eklenmiş ki oyunun ve sıralamanın gidişatını etkileyecek bu oyunu parasız oynarım diyenler hüsrana uğrayacak.. yani para vermem ama 2 kat online olurum deseler bile emeklerinin ve harcadıkları saatlerin karşılığını alabileceklerini sanmıyorum..
böyle diyorum ama bence pahalıda değil, 14.50 TL ile 1500 puan alınıyor.. sizi rahat 1 ay idare eder..
sonuç olarak homm ile ilgili beklentilerden arınmış bir şekilde başlarsanız ve diğer online oyunlardan biraz da olsa değişik birşey oynayayım zaten zamanımda bol diyorsanız tavsiye edilebilir?!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir