Hem saat, hem radyo, hem de Android!

Bu taşınabilir cihaz, ne bir cep telefonu ne de tablet. Ancak üzerinde Android yüklü. İşte o cihaz

Akıllı mobil cihazların gelişmesiyle birlikte her geçen gün yeni bir ürün piyasaya çıkarken birden fazla özelliği bünyesinde barındıran yeni teknolojiler, ihtiyaca eğlenceyle birlikte çözüm sunuyor. Stereo hoparlörü bulunan Archos 35, bugüne kadar sahip olmadığınız bir berraklıkta ses kalitesi sunuyor. Wi-Fi bağlantısıyla web bazlı içeriğe bir dokunuşla ulaşmanızı sağlayan bu yeni ürünü kullanmak için bir bilgisayara da ihtiyaç duyulmuyor. İstediğiniz web uygulamalarıyla kişiselleştirebileceğiniz Archos 35 ile hava, yol ve trafik durumunu öğrenebilir, spor ve eğlence faaliyetlerini takip edebilir, en sevdiğiniz müzik, film ve oyunları izleyebilirsiniz. Wi-Fi teknolojisi sayesinde gerçek zamanlı bilgiye ulaşmanızı sağlayan bu ürün sahip olduğu Flash desteği ile YouTube videolarını kolay izlemenizi de sağlıyor.

Avuç içine sığan yeni teknoloji

Ses ve görüntüyü bir arada sunan bu minik cihazla web bazlı radyoları dinleyebilir, videoları seyredebilir ya da kulaklık cıkışı sayesinde bu keyfi size özel yaşabilirsiniz. 50 binin üzerinde web radio dinleme, 120 bine yakın video izleme imkanı sunan Tuneln Radio Pro programı, ayrıca dinlediğiniz tüm kanalları kaydetme imkanı da sunuyor. Favorilerim özelliği sayesinde en sevdiğiniz kanalları hafızasına alabilir, çalan parçayı, sevdiğiniz sanatçıları, spor takımlarını arayabilirsiniz. 3.5 inçlik dokumatik ekrana sahip bu yeni ürün, aynı zamanda çok hafif olduğundan taşınabilme imkanı da sunuyor.

Özellikleri ve fiyatı

En yeni teknolojileri mobil cihazlarla entegre eden ve avuç içine sığdıran Archos, bilgi ve deneyimini Google'ın Android 2.2 Froyo platformunu destekleyen bu yeni ürününde de ortaya koyuyor.

– High Definition Ses Sistemi - 2 entegre hoparlör
3.5 inç HVGA (480x320) dokunmatik ekran
– Entegre batarya ile ev içinde mobilite imkanı
– Android - 2.2 Froyo & Adobe Flash 10 / 1 GHz Arm Cortex A8 + DSP
– Camera - VGA ön kamera
– ARCHOS Multimedya - HD video yazılımı
– - WiFi, microSD, micro USB
– Archos 35 Home Connect tavsiye edilen perakende fiyatı (KDV Dahil): 449 TL

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

galiba android yakında çocukların eline oyuncak diye verilecek. En iyi olanı ulaşılması zor olanıdır. Android oyuncaklarada girer yakında. Uzak durmak lazım.

Geleceğin tasarımlarından biri ama jet sosyetede bile 450 TL verip bu ürunü alacak birinin olduğunu sanmıyorum. Sen alır mısın, Paris?...

Bizim sistem ele ayağa düşmüş ne özelliği kaldii be.

Sen de yorum yaz