HTC Desire 626 özellikleriyle sızdı!

Herkes gözünü One M9'a çevirmişken, HTC'den sürpriz bir telefon daha internete sızdı!

Bir HTC daha sızdı!

Mobil Dünya Kongresi'nin de yaklaşmasıyla gündemimizde yoğun olarak Samsung, Sony, LG ve HTC'nin amiral gemisi cepleri yer alıyor, ancak öte yandan orta segmentte de sızıntılar bir yandan ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Samsung'un orta segmentte yer vereceği "sağlam" cebi XCover 3'ün ardından bu defa HTC Desire 626 da sızdı.

HTC Desire 626'nın birkaç fotoğrafı geçtiğimiz haftalarda sızmıştı, ancak bu defa bazı teknik özellik bilgileri de ortaya çıktı. Desire 626, 5 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak ve bu ekran 720x1280 piksel çözünürlük üretecek. KitKat 4.4 işletim sistemiyle gelecek olan telefon, Lollipop 5.0 güncellemesine de kısa sürede kavuşacak.

Desire 626'nın 8 çekirdekli MediaTek işlemciyle gelmesi bekleniyor. 1.7 GHz hızında çalışacak işlemciye 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza eşlik edecek. MicroSD kart desteği de telefonda sunulacak. Öte yandan 13 MP ve 5 MP kameralarla donalı olacak olan Desire 626, LTE desteği de verecek.

Desire 626'nın da 2-5 Mart tarihleri arasında Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları