HTC One'a gurulandıran ödül!

Avrupa'da önemli bir başarı yakalayan bu amiral gemisi cep, büyük bir ödüle layık görüldü!

HTC One'a gurulandıran ödül!

HTC'nin amiral gemisi HTC One, Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından "Avrupa'nın İleri Düzey En İyi Akıllı Telefonu" seçildi. "HTC One" teknolojisinin başarısı taçlandı.

Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından "Avrupa'nın En İyi Akıllı Telefonu" seçildi. Dünyanın ileri gelen otoritelerinden EISA, HTC One'ı eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunduğunu söyledi ve ondan övgülü sözlerle bahsetti.

EISA Jürisi tarafından "Yakın zamanda herkesin sahip olmak isteyeceği bir akıllı telefon" olarak tanımlanan HTC One'dan "sosyal medya, eğlence ve popüler içerik güncellemelerini, haber ve fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akış ile gösterebilen cesur bir deneyim" şeklinde bahsedildi. BlinkFeed'in yanı sıra Sense arayüzü ile jürinin gözdesi oldu.

HTC One'ın kamera kalitesinden son derece etkilenen EISA jürisi: "UltraPiksel kamera ile ışık hassasiyetini büyük ölçüde geliştiren bir görüntü sensörü sunuyor. Optik Görüntü Sabitleme, Makro ve HDR desteği; tek seferde 20'ye kadar fotoğraf ile 3 saniyelik bir video kaydederek en önemli anlarınızın canlı galerisi Zoe gibi, çok sayıdaki fotoğraf uygulaması da önceden yükleniyor. Ön stereo hoparlörler Dr. Dre'nin 'Beats Audio' yazılımı sayesinde iyi bir dinleme deneyimi sunuyor. Bu HTC akıllı telefon gerçekten türünün tek örneği!" yorumunda bulundu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Htc hakkettiği ödüle kavuştu., şu anda yazılım,donanım ve tasarım olarak en iyi telefon ,bence tek rakibi 1 ay içerisinde tanıtılması beklenen yeni nesi iphone dur.,

Kesinlikle katılıyorum. Asla iphone dan başka telefon kullanmam diyordum. Htc one bana bunu unutturdu. Gerçekten harika.

Valla kim nederse desin umrumda bile değil hepsini toplasan Xperia Z etmez. Zperia z şu ana kadar kullndığım memnun kaldığım en iyi akıllı telefon. Sony farkını koymuş ama tabi ortalık sabit beyinler den geçilmiyo ayrı bir konu Şimid Iphone fanatikleri kesin vururlar beni.

@20 Ağu 2013 00:33 dogru dunyanin en gereksiz telefonu en iyisi

htc one s800 versiyonlu 8up kameralı 3000mAh pil ile güncellense 2014 de için en iyi telefon olur

Htc one cok begendim bir telefon androidde samsung dandikligini hissettirmiyor.

Htc hakkettiği ödüle kavuştu., şu anda yazılım,donanım ve tasarım olarak en iyi telefon

Xperia z kullandım igrenc bir ekranı vardı, htc one a gectim, daha once de one x sensation ve desire s kullandım. htc her zaman bir numaradır.

Acaba bu EISA denen grup TouchWiz hiç kullanmış mı merak ediyorum. Şimdiye kadar tüm arayüzleri kullandım. Sense, TouchWiz, Sony'nin arayüzü, Saf Android , iPhone 3G - 5 arası tüm arayüzleri kullandım. En iyi tasarım, kullanılışlık derecesi, göze hitabı TouchWiz'de mükemmel.

Slm.Htc Tattoo Htc Desire S ve ensonunda Htc One Htc One Number One....

windows phonelara desteğini sürdürmedikçe 0

Sen de yorum yaz