HTC One'ın yeni sürümü 2013'te çıkabilir mi?

Dünyanın en iyi cepleri arasındaki HTC One'ın yenilenmiş bir sürümü geliyor olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One'ın yeni sürümü 2013'te çıkabilir mi?

Telefon üreticileri, başarılı telefonlarının tasarımları üzerinde küçük geliştirmeler yaparak onları yenilemeyi seviyorlar. Yeni bir rapor, HTC'nin de popüler cebi One'ı bu sene bitmeden önce yenileyerek piyasaya süreceğini iddia ediyor.

Son zamanların en başarılı ceplerinden HTC One'ın yenileneceği iddiası, Pocket Lint'ten geldi. Rapora göre HTC bununla da yetinmeyecek ve 2014'te beklendiği gibi bir HTC One halefi ortaya çıkaracak. One'ın devamı niteliğindeki bu telefonun "M8" kod adını taşıdığı söyleniyor.

Pocket Lint, yeni HTC One ve 2014'te çıkacak olan "HTC One 2" hakkında daha fazla bilgi vermiyor. Siteye göre gözden geçirilerek bu sene yenilenecek olan HTC One'ın işlemcisi, Snapdragon 600'den Snapdragon 800'e yükseltilebilir. Bunun yanında HTC'nin Sense arayüzünde bazı ince ayarlamalar yapılabilir.

Yeni HTC One eğer gerçekse, yılın yarısını geçtiğimizi düşündüğümüzde, onun hakkında bir şeyler öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

bu sene yeni bir amiral gemisi gelmeyecek derken yeni bir isim ve tasarımla gelmeyeceğini kastediyorlardı sanırım...

Adamlar yazılım güncellemesi yerine yeni model çıkartıyorlar

mini gelsin mini...

@12 Tem 2013 15:07 ne yapacan la miniyi sapıkmısın.

@12 Tem 2013 16:30 esprisine hehe diyinde gitsin

Bence htc gene seri üretime geçecek dayanamiyolar

2014 diyorlar.. nerenizle okuyorsunu.artık her yıl bir amiral gemisi çıkartacaklar.yeniside 2014 marta

htc iyi firma android camia sındaqi en iyi firmas

Artık telefon alınmaz. İdael bir telefon almak en iyisi oda S3. Her ihtiyacını karşılıyor. Kamera dersen zaten 8 MP 1080 P Video Görüntülü konuşmada var. 720 P Ekran film izlemek için. Ekranda büyük ve uygulamalar çok iyi. 1.000 TL Ye Gold dan alabiliyorsun. Artık telefonlar çığırından çıktı. İhtiyacını karşılasın yeter.

@12 Tem 2013 18:10 Çok haklısın. Sürekli ürettikçe üretiyorlar. S3 Çok ideal bir telefon. Yazılım konusundada 4.1.2 yeterli. Mağazadki her uygulamayı açıyor.

bu yüzden telefon alasım yokk

Bu nedir arkadaşlar? Her ay neredeyse telefon çıkar oldu. Arkadaşın dediği gibi alınacak telefon S3. Neden mi? Çünkü film izleyeceksen Ekranı 720 P HD Ekran içinde gibisin. Ekranı büyük. Fotoğraf çekeseksen 8 MP Kamerası var 1080 P Video kaydediyor. Görüntülü konuşmak için ön kamerası var üstelik HD Görüntü sunuyor. Android OS Sürümü 4.1.2 Premium Suite kullanıyor bundan dolayı mağazadaki her uygulamayı yükleyebiliyorsunuz. İnternette gezinme deneyimi yeterli. Hafıza kartı ile arttırılabiliyor ve kendi hafızası 16 GB. Arkadaşlar müsriflik yapmayın. Gerçekten ihtiyacınıza göre alın hava atmak için değil. Sonuçta aldıkça bir üstü çıkacak. Çok eskiyince alın. Ben şu anda Nokia E - 72 Kullanıyorum. Tek yaptığım şey Facebook , Twitter da dolaşmak , arama yapmak , mesaj yazmak ve müzik dinlemek. Müzik konusunda sıkıntı çıkıyor hafızasından dolayı ama Hafıza Kartım var. Bana yetiyor. Telefon 2 Yıllık ama hala çalışıyor. Alırsamda telefon bozulursa S3 Alırım ihtiyacımı fazlasıyla görür. 16 Yaşındayım daha ama benim gibi bilinçli düşünen insan sayısının az olması gerçekten çok kötü. Herkes en iyisini almak istiyor. Ama ihtiyacınızı görse kalan para ilede başka şeyler yapsanız ya da en kötü , kötü günler için kenara atsanız olmaz mı?

merhaba, isterim'ki herkes böyle süper favorit?Android Teknik,mobiltelefon'a sahip olsun.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play