HTC One M9 ve HTC saat geliyor!

HTC One M9'a ait olduğu söylenen bu teknik özellikler "doğrulandı." Ama dahası da var!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One M9 ve HTC saat geliyor

HTC, geçtiğimiz günlerde HTC M9'un tanıtılacağı düşünülen Mart etkinliğine dair davetiyeleri basına dağıtmıştı. Hima olarak da tanınan cihazdan şimdi ise birkaç yeni detay ortaya çıktı.

HTC M9'un dahili bileşenleriyle ilgili şimdiye kadarki bilgiler, genellikle çelişkiliydi. Ancak Bloomberg, ismini açıklamadığı kaynaklara dayandırdığı yeni raporuyla önceki dedikoduları "doğruladı". Yeni rapora göre HTC One M9, gerçekten de "M9" adıyla ortaya çıkacak ve 20 megapiksel kamera, UltraPixel ön kamera gibi etkileyici özelliklerle gelecek. İddiaya göre cihazın işlemcisi, daha önce söylendiği gibi Snapdragon 810 olacak. Telefonun altın, gri ve gümüş renk seçenekleriyle geleceği söyleniyor.

Rapor, HTC'nin bir süre önce "öldürüldüğü" söylenen akıllı saatini de tanıtacağını söylüyor. Bu cihaz hakkında şimdiye kadar çok fazla bilgi ortaya çıkmadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ya daha lollipop gelmedi bunlar neyin kafasini yasiyorlar

@19 Oca 2015 17:01 siz daha çok beklersiniz bi ziki gün sonra windows 10 :D Lumia candır

fiyatı 3000 falan olur heralde iphone gibi htc fiyatları düşmüyor m8 bile 2000 hala dist.

HTC fancıkları ultrapixelle uyutuldu 2 sene boyunca noldu şimdi ultrapixel ön kamera oluverdi

Lolipop gelse nolcak lan??hıı?nolcak??slak!! Sizin gibilere satarlar sorada güncelleme vermezler yenisini alın drler alırsınız!!2000e alırsın 900 e satarsın bu sfr 2300 alırsın sora onuda 1000 e satarsın derken sizin sonunuz bu..gidin apple alın dostlar ben hala 4s kullanıyorum!!memnunum!!herşeyi yapabiliyorum tmm 5s e göre braz yavaş ama şöyle düşünün o neyi indirebiliyosa appstoredan bende indiriyorum!!aynı ios u kullanıyorum!!ee daha ne olsun arkadaşlar??

@19 Oca 2015 23:09 Valla güncelleme bize de veriyorlar , evet 2 sene oluyor ama sorunsuz oluyor. Fiyat dediğin samsunglar için geçerli. Ayrıca android le herşeyi yapabiliyorsun jailbreak gerekmeden fazlasını bile yapıyorsun, para vermeden istediğin uygulama ile. Tabi root ile yapacaklarının da sınırı da yok. Ayrıca bende ios kullanıyorum ipod touch 'ımda 4. jenarasyon. iPhone 4 ile aynı donanıma sahip olmasına rağmen touch a güncelleme vermedi iphone 4 e verdi ios 7 yi. Şimdi ise yeni uygulamalardan hiçbirini indiremiyorum ios 6 dayım diye. Aynı zamanda geliştirmeye bile izin vermiyor apple xcode 6 da. Yenisini alalım diye sen neden bahsediyorsun

Htc cok guzelde fiyatları ucuk git ios al o fiyatta androide 2.5 milyar verilmez

Sen de yorum yaz