HTC One M9'u anlatan videolar sızdı!

HTC One M9'u sızıntılarda zaten görmüştük, ancak sanırız bu kadar yakından hiç görmemiştik!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One M9'u anlatan videolar sızdı!

HTC One M9'un görünümü, sızıntılar sayesinde artık pek gizli değil. Yeni sızan videolar ise cihazı bir kez daha gözler önüne seriyor.

Sızan üç videodan birinde telefon hakkında genel bilgiler veriliyor, cihazın metal kasası, bazı uygulamalar, bazı özel widget'lar ve fazlasından bahsediliyor. Diğer videolarda ise yeni tema oluşturma uygulaması ve kameradan bahsediliyor.

Yeni geliştirilen Themes uygulaması, giriş ekranınızın görünümünü kişiselleştirmeniz için kolay bir yol sunuyor. Uygulama sayesinde bir arka plan resmi seçip, simgelerin stilini belirleyebiliyor ve arka plan resmini temel alan bir renk teması oluşturabiliyorsunuz.

Yenilenen arka kamerada HTC'nin Ultrapixel teknolojini terk ettiği, onu ön kamerada kullandığı anlaşılıyor. 20 megapiksel arka kameraya sahip cihaz, yeni bir fotoğraf düzenleme aracı sunuyor.

Sense Home Widget adındaki yeni araç ise konuma göre size farklı uygulamalar öneriyor. Yeni BlinkFeed, acıktığınızda size restoran önerilerinde bulunabiliyor.

HTC One M9'un kamera özelliklerini anlatan videoyu aşağıdan veya buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Samsungu hep elestirenler! Hadi bakalim bunun bir onceki modelden ne farki var.

makyajlı kasa m8 bu

Aynı tas aynı hamam:Yine altta bir sıra hoparlör,bir sıra HTC logosu ve üstte sanal tuşlar,kenarda siyah çerçeve.Sonuç:Ekran yine küçük ve tasarım olarak M8 ile aman aman fark yok.

Ya şu çerçeveye nedir ya 5 cm alttan ekrani iskal eden htc yazisi ve sanal tuslar

M8'in tasarımı çok beğenildi. Bir tasarım beğenildiğinde aynı tasarımı devam ettirmek mantıklı karardır. Düşünün daha yeni donanımla bir M8 alıyorsunuz, bence güzel bir olay. Fakat Samsung'un tasarımları ise hiçbir zaman beğenilmedi (Alpha hariç) fakat samsung yinede aynı tasarıma devam etti.

adamlarda tasarımda birinci niye çok oynasınlarki. Dizayn olarak Samsung önce plastikten kurtulsunda ondan sonra Htc ile mukayese edilebilir belki

Lumialardan daha takoz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play