HTC'den çok garip bir reklam!

HTC, yeni reklamında rakip telefonların sizi hasta ettiğini söylüyor! Çözüm ise...

Oynat HTC'den çok garip bir reklam! HTC, yeni reklamında rakip telefonların sizi böyle hasta ettiğini söylüyor! Çözüm ise...

Teknoloji dünyasında firmalar, zaman zaman birbirlerinin eksik, kusurlu yanlarını ortaya çıkaran, eğlenceli reklamlar yayınlayabiliyorlar. Apple, Microsoft ve Samsung'un bu tür çalışmalarına sıkça rastlasak da, HTC'nin genelde sessiz kaldığına şahit olmuştuk. Ancak Tayvanlı firma, bu kez yerinde durmadı ve YouTube'da yayınladığı yeni komik reklamda karşısına Samsung ve Apple'ı aldı.

"Cellami" isimli ilginç reklamda HTC, Samsung'un ve iOS'un kullanıcısında sağlık problemlerine (SAD - Samsung Affective Disorder  / Samsung Duygusal Düzensizlik ve iOS - Irritable Operating System /Asabi Yapan İşletim Sistemi) yol açtığı söyleniyor. Yaklaşık 2 dakikalık reklamın sonuna doğru hastalığın şifasının 1080mg'lık kapsüllerle gelen HTC One M9'da olduğu söyleniyor.

Reklamın gereksiz denebilecek kadar uzun olması, vermeye çalıştığı mesajı tam anlamıyla verememesine neden oluyor. Yeni reklamı yukarıdan veya buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir