HTC'nin Marshmallow planı ortaya çıktı!

HTC'nin Android 6.0 Marshmallow yükseltme detaylarının yer aldığı yol haritası sızdırıldı!

  • Onur Seven
HTC'nin Marshmallow planı ortaya çıktı!

Google'ın en son mobil işletim sistemi Android 6.0 Marshmallow yükseltmesini sadece piyasadaki bazı telefonlar alabilecek. İnternete sızdırılan yükseltme planı, HTC sahipleri için durumu daha da netleştirmiş oldu.

Eğer HTC'nin en son akıllı telefonlarından birine sahipseniz Android 6.0 almak için bir şansınız var. Ancak tahmin ettiğinizden daha uzun süre beklemek zorunda kalabilirsiniz.


Resmi büyütmek için tıklayın

Genellikle güvenilir bilgiler veren @LlabTooFeR tarafından yayınlanan yol haritası, birçok HTC telefonun yeni Android güncellemesi alacağını gösteriyor. HTC One M8 zaten güncelleme almaya başlamıştı, yeni HTC One M9 ise bu ay yükseltme alacak. Butterfly ve Desire modellerinin de dahil olduğu diğer telefonlar ise 2016'nın ikinci çeyreğini beklemek zorunda kalacaklar.

Yayınlanan güncelleme planı, HTC One M7'nin yaşam ömrünü tamamladığını ve gelecekte önemli güncellemeler ve güvenlik yamalarını almayacağını gösteriyor. Ayrıca HTC One A9, güncellenen emojiler ve güvenlik geliştirmeleri ile Android 6.0.1 yükseltmesini alacak Nexus dışındaki ilk cihaz olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Keşke M7 'yi yarı yolda bırakmasaydı.. Donanımı o listede güncelleme alacak bir kaç telefondan daha iyi. Satış politikası benim gibi bir htc severi hayal kırıklığına uğrattı.

yalan daha one m8 gelmedi

Musterilerini magdur ediyorlar. Yeni tlf alalimda para kazansinlar. M7 ye guncelleme gelmemesi ne eemek. En az 3 jenerasyon gincellenmeli bence.

Gelmediki admin güncelleme m8 kullanıcıyım

3 yıl da telefon ömrü bitiyorsa kaliteli bir telefon almaya gerek yok bence sadece bu insanlar i aldatmanın gereği yok

One m8s icin varmiadmin

One m8 icin guncelleme fln yok ortada

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play