HyperX, Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesini Duyurdu! İşte Özellikleri!

Alloy Elite 2 mekanik oyun klavyesi, HyperX mekanik anahtarlar ve HyperX Pudding tuş kapakları özellikleriyle birlikte geliyor.

HyperX, Alloy Elite 2 Mekanik Klavyesini Duyurdu!

Kingston Technology Company Inc. oyun birimi HyperX, yeni duyurduğu Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesi ile Alloy klavye serisini genişletiyor. Yeni Alloy Elite 2 oyun klavyesi, orjinal Alloy Elite tasarımına sahip, performans, uzun ömür ve anahtar başına 80 milyon ömür boyu tıklama oranı için tasarlanmış olup, doğrusal HyperX Red mekanik tuşlarını içermektedir. Klavye üzerinde, hızlı erişim düğmeleri ve ses seviyesi ayarlama tekerleğine sahip özel medya tuşları bulunup, daha fazla LED ve RGB aydınlatma için çift katmanlı şeffaf, HyperX yazı karakteriyle yazılmış HyperX pudding tuş kapakları bulunmaktadır.

HyperX Alloy Elite 2 'de LED ışıklandırmalı özel ışık çubuğu bulunmaktadır, tuş başına aydınlatmalı dinamik RGB efektlerine1 ve RGB renklere sahiptir. Alloy Elite 2, dayanıklılık için sağlam çelik çerçeve ile üretilmiştir. Parlaklık, aydınlatma efektleri ve oyun modu için hızlı erişim düğmelerine sahip olup, bununla birlikte özel medya düğmeleri ve büyük bir ses seviyesi ayarlama tekerleği bulunmaktadır. Alloy Elite 2, ayrıca USB 2.0 geçişi, %100 yanlış tuş algılama/önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama özelliğine de sahiptir.

Klavye birim müdürü Jennifer Ishii konuşmasında "HyperX pudding tuş kapaklarına sahip Alloy Elite 2 mekanik klavyesini duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Alloy Elite 2, anahtar başına 80 milyon tıklama alan HyperX anahtarları ile tamamen özelleştirilebilir mekanik oyun klavyesi arayan oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayacak." demiştir.

Alloy Elite 2, sağlam ve istikrarlı kontroller için dayanıklı çelik çerçeve ile tasarlanmış HyperX 'in tam özellikli RGB mekanik oyun klavyelerinden biridir. Kullanıcılar, NGENUITY yazılımını kullanarak sezgisel aydınlatma ve efektleri ayarlayabilir, özelleştirebilir ve renkleri mükemmel bir şekilde görüntüleyebilirler.

HyperX Alloy Elite 2, kullanıcılara kişisel özelleştirme için üç adete kadar profil kayıt etmelerine olanak sağlayan yerleşik bellek sunmaktadır. Ayrıca HyperX NGENUITY yazılımı ile gelişmiş özelleştirme, kullanıcıların tuş başına aydınlatma efektlerini, Oyun Modu ve makro ayarlarını kişiselleştirmelerini sağlamaktadır. Alloy Elite 2, PC, PS4 ve Xbox One ile uyumludur.

Oynat HyperX Cloud Alpha S Video İnceleme HyperX'in Cloud Alpha kulaklığına yeni özellikler eklenmiş ve Blackout rengiyle farklı bir görünüm kazandırılmış yeni model Cloud Alpha S'i inceledik. Peki, HyperX Cloud Alpha S,

HyperX Alloy Elite 2 Özellikleri:

Parti Numarası

HKBE2X-1X-US/G

Klavye

Anahtar: HyperX Switch

Tip: Mekanik

Arka aydınlatma: RGB (16.777,216 renk)

Işık efektleri: Her tuşa özel RGB aydınlatma1 ve 5 parlaklık seviyesi

Yerleşik bellek: 3 profil

USB 2.0 geçişi: Var

Yanlış tuş algılamayı önleme: %100 anti ghosting

Aynı anda basılan tuşları doğru algılama: N-key modu

LED gösterge: Var

Medya kontrolü: Var

Oyun Modu: Var

OS uyumluluğu: Windows® 10, 8.1, 8, 7

Tuş Anahtarları

Anahtar: HyperX Red

Çalışma biçimi: Doğrusal

Etkinleştirme kuvveti: 45 g

Tuşların hareket mesafesi: 1.8 mm

Toplam mesafe: 3.8 mm

Kullanım ömrü (tuş vuruşları): 80 milyon

Kablo

Tür: Bağlı, örgülü

Uzunluk: 1.8 m

Boyutlar

Genişlik: 444.0 mm

Derinlik: 174.0 mm

Yükseklik: 37.4 mm

Ağırlık (Klavye ve kablo): 1530 g

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz