İkinci nesil Nexus 5 mi geliyor?

Google'ın yeni hizmetini tanıtmak için yayınladığı videoda görünen telefon, yeni Nexus 5 mi?

Oynat Project Fi: Veri kullanımını kontrol etme Project Fi için yayınlanan videoda görünen telefon çizimi, yeni bir Nexus 5'in habercisi olabilir mi?

Google'ın geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurduğu Project Fi için yayınlanan bir tanıtım videosunda görünen telefon, kafaları karıştırdı. Videoda Project Fi'nin farklı özelliklerini göstermek üzere Nexus 5'e benzeyen bir cihaz kullanılıyor.

Videoda en son Nexus olan Nexus 6 yerine, bir Nexus 5 çiziminin kullanılması, yeni bir Nexus 5 modeliyle tanışabileceğimizi gösteriyor olabilir. Tabi ki karşımızda yalnızca işlevleri tanıtmak amacıyla kullanılan bir çizim duruyor da olabilir.

Google'ın en son Nexus telefonu Nexus 6, 6 inç Quad HD ekrana sahipti ancak önceki Nexus'lara kıyasla pek uygun fiyatlı değildi. Firma geçen sene küçük bir Nexus piyasaya sürmedi, ancak bu sene bir değişiklikle karşılaşabiliriz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Adam akıllı güzel bir cihaz yapsa Da şu ZAMSUNG LG SONY gibi kendi saçma sapan arayüzleriyle ugrasıp beklemeden direk güncelleme alabilen güzel bir ANDROİD deneyimi yaşasak keşkee :(

Bu telefon çıkarsa tutar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost