Macbook Air ve ThinkPad X200 karşı karşıya

Hangisi daha iyi? Lenovo'nun ThinkPad X200'ü mü yoksa Apple'ın Macbook Air'i mi?

ThinkPad X200'ün bazı olumsuz yanları da yok değil

ThinkPad X200'ün bazı olumsuz yanları da yok değil
Lenovo ThinkPad X200

Ancak her ne kadar Lenovo, Apple'ın Macbook Air'ine göre daha iyi özellikleri kullanıcılara ulaştırsa da, Macbook Air'e göre bazı olumsuz yanları da yok değil. 12.10 inç ekrana sahip olan Lenovo ThinkPad X200, 13.3 inç ekrana sahip olan Macbook Air ile karşılaştırıldığında kullanıcılara daha küçük bir ekran sunuyor.

Bunun yanında, ThinkPad X200'de hemen her notebook'ta görmeye alıştığımız touchpad bulunmuyor.

Lenovo ThinkPad X200 ile Apple Macbook Air arasında seçim yapmak tamamen size kalmış. Bu notebook'ların kullanıcılara olan maliyetine gelince: ThinkPad X200 1199$ etiket fiyatına sahipken, Macbook Air 1799$'dan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

LENOVO Thinkpad X200 ince bir laptop mu sizce ?

çok çirkin bu ibm ler ya kim almak isterdik

macbook air thinkpad x200 ile değil x300 ile karşılaştırılmalıydı.

Çok alakasız bir karşılaştırma olmuş. iki ürününde alıcısı çok farklı olacaktır. bu ürünlerin hedef kitlesi kesinlike aynı olamaz.

pff. macleri bunlarla karşılaştırıp sıradan gibi göstermeyin. anladık tekele karşı yasalar var ama bu kaliteye saygısızlık :/

1. thinkpad içindeki rollcage kafesi nedeniyle ince bir laptop değildir. kapkara kasası ile hiçbir çekiciliği yoktur 2. ama mobilite yönünden iş-ev - iş - toplantılarda getir götür yönünden en sağlam bilgisayardır. 3. kasalarda kullanılan menteşenin ömrü 5 sene fanının ömrü ise asgari 4 senedir. 5. bu laptoplar kurumsaldır üzerindeki modemi telefon hattına bağla faks çek . mahiretlidir. macbook lar farklı klasmana hitab eden bilgisayarlardır sağlamdır. üzerindeki donanımı sınırlı dır.

KALİTEX lenovo benim için sadece o parçalamadan bir cihazı kullanmam huyumdur,mac kardeşlerim hiç bir zaman özgür olamayacaksınız .

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
ThinkPad X200'ün bazı olumsuz yanları da yok değil
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir