İndirin: CHIP Online Ekran Koruyucu hazır!

CHIP Online ekran koruyucuyu indirin, PC'niz boş kaldığında ekran taze teknoloji haberleriyle dolsun

İndirin: CHIP Online Ekran Koruyucu hazır!
Uyumluluk: CHIP Online ekran koruyucusu tüm Windows sürümleri (2000, XP, Vista, server 2000, 2003, Longhorn, Windows 7 vs.) ile uyumludur.

Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi CHIP Online gün içinde defalarca güncelleniyor. Yeni haberler, makaleler ve galerilerle zenginleşiyor. Bu zenginliği bilgisayarınızı kullanmadığınızda ekranınızda ekran koruyucusu olarak görüntülemek istiyorsanız sizin için özel olarak hazırladığımız CHIP Online ekran koruyucusunu çok beğeneceksiniz.

Download: CHIP Online Ekran Koruyucusu

CHIP Online ekran koruyucusu içerisinde hem CHIP Online'ın en popüler bölümlerine link'ler, hem de sürekli güncellenen teknoloji haberlerini bulacaksınız.

Sem Göksu tarafından programlanan CHIP Online ekran koruyucusunu buraya tıklayarak sisteminize yükleyebilirsiniz.


İlginiz için teşekkür ederiz

CHIP Online Ekibi

Not: CHIP Online ekran koruyucusu .NET framework kullanıyor. .NET framework Windows Vista ve sonrasında zaten geliyor, Windows XP ile de güncellemelerle birlikte yükleniyor. Herhangi bir nedenden dolayı sisteminizde .NET framework yoksa
buraya tıklayıp indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Uyumluluk: CHIP Online ekran koruyucusu tüm Windows sürümleri (2000, XP, Vista, server 2000, 2003, Longhorn, Windows 7 vs.) ile uyumludur. Sisteme .NET framework'ün kurulmuş olması yeterlidir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

Gerçekten Güzel bir uygulama

windows 7 uyumlu mu?

windows 7 uyumlu mu?

Evet uyumlu

B.sayarla ilgilenilmediği zamanlar monitörün on/off düğmesine basmak, herhangi bir ekran kouyucusunu yüklemekten daha basit olup, hem monitörün ömrüne hem de elektrik faturasına çok önemli olumlu katkıları olacaktır, aynı durum uzuuun download ve defgrament işlemlerinde de uygulanırsa bu olumluluk daha da çok artacaktır; denemesi bedava...

Gerçekten güzel düşünülmüş...

nasıl yapabiliriz kendi sitemiz için

unhandled expection hatası verdi.Altındada birsürü yazı???

yha bende ekran koruyucusu olamadı yani özellekler ekran koruyucuları na girdigimde orada görünmüyo bu nasıl olacak gercektn cok hosuma gitti birde orada olsa bilgisayar bir müddet kullanılmadıgında gelse harikaolur diye düsünüyorum sizce_??

Sorun cikan arkadaslar icin cozum. Ekrani bilgisayari kulalnmadiginiz zaman 1-2 dakika icerisinde kapat olarak ayarlayin. Hem elektrikten tasarruf edersiniz hem ekranin omru artar. Nasil olsa ekrana bakmiyorsunuz, ekranda birseylerin olmasina gerek yok ki. Yazik o elektrik parasina.

Arkadaşlar Ekran Koruyucuyu ayarlamak için indirdiğiniz dosyaya sağ tıklayıp yükle diyorsunuz. Ekran Koruyucular Listesine ekleniyor otomotik olarak.

unhandled hatası ve bırsuru yazı var altta cozumu nedır sag tıklayıp yukle dedımdede aynı sey

bende sorunsuz çalışıyor ama haberler hiç güncellenmiyor... hep eski haberler...

Süper bir siteniz var teşekkürler

Ekran koruyucusu 11 Şubat tan beri güncellenmiyor.Neden acaba?Yoksa yeni sürüm mü çıktı?

hangi program ile yapiyorsunuz bunu?

CHIP Online Ekibi, Selam !
"CHIP Online Ekran Koruyucu" 11 Şubat'ta takılmış kalmış ! Neden? Lütfen ilgilenirmisiniz... Ya da hiç olmazsa bir açıklama yaparsanız iyi olur!

dosyayı c:/windows/system32 klasör' üne koyun

Güncelleme???? mokoko!

Sen de yorum yaz