iOS 10.3 beta'da Bu Yenilikler Var!

Bir sonraki iOS güncellemesinin hangi yenilikleri getireceği, şimdiden ortaya çıktı!

iOS 10.3 beta'da Bu Yenilikler Var!

Apple'ın Ocak ayı için hazırladığı iOS 10.3 beta güncellemesi, yeni iPhone ve iPad özelliklerini ortaya çıkardı. Twitter'daki Sonny Dickson'a göre bir sonraki iOS güncellemesinin en önemli yeniliklerinden bir tanesi "Theatre mode" adlı işlev olacak.

Dickson, yeni işlevin detaylarından bahsetmese de, Control Center'daki simgesinin patlamış mısır şeklinde olacağını söylüyor. Buradan işlevin video izlemeye yönelik bir "koyu renk modu" veya filmlerde telefonu susturmaya yönelik bir yol olacağını tahmin edebiliyoruz.

iOS 10.3 beta'nın yayınlanacağı tarihin 10 Ocak olacağı, yeni iOS 10.2'nin final sürümüyle aynı günde yayınlanacağı söyleniyor. Bu tarihler şaşırtıcı değil çünkü iOS 9.3 beta da geçen sene Ocak'ta çıkmış ve Night Shift modunu sonraki betalarda bizlere tanıtmıştı. Bir başka umut ise iOS 10.3'ün final sürümünün Mart veya Nisan'da yeni bir iPad ile gelebilecek olması. Aynı iOS 9.3 güncellemesinin iPad Pro 9.7 ile gelmiş olması gibi.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

apple eskiden bir yazılımı bu kadar fazla güncellemezdi sistem tam oturmadan bug veya diger hatalar düzelmeden güncelleme vermez stabil bir sistem sunardı cihazlarının bu karizmasından eser yok şimdi

artık iphone 5 leri imha edin bu güncellemeyle de kurtarın bizi telefon ios 10 la çalışıyor mu çalışmaya mı çalışıyor belli değil içine ettiniz telefonun güncelleme güncelleme diye. 9,3 te mis gibi çalışan telefon ios 10 da durup durup takılıyor.

@03 Ocak 2017 06:45 yedeklerini alıp restore ve telefonuna sıfırdan kurulum yapmanı öneririm kardeşim

@03 Ocak 2017 06:45 iPhone 5im var dedigin gibi yavas degil. Bir sifirla telefonu duzelir bence

Şüphesiz ki eski iphone serilerinin hakkından gelecektir de.

Apple 2016 korkulu rüyasi haline geldi cihazlari kroniklerden gecilmez oldu..ios 10 düzeldi tm oturdu derken ios 11 cikicaktir bu böyle dvm eder yazik eder apple hic bir zaman kullanicisini üzmeden tam oturakli güncelleme yayinladiğini görmedim yazik cok yazik..ama yinede apple:)))

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir