iOS 10'un yeni işlevlerinden ilk ipuçları!

iOS 10'un bu Apple uygulaması üzerinde önemli yenilikler yapacağı ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
iOS 10'un yeni işlevlerinden ilk ipuçları!

iOS 10'la ilgili bilgiler, yavaş yavaş gelmeye başladı. Yeni raporlara göre Apple, bir sonraki güncellemesinde Photos uygulamasında önemli geliştirmeler yapacak.

Japonca web sitesi Macotakara'ya göre Photos uygulamasının yeni sürümü, EXIF bilgilerine göz atma ve düzenleme özelliğiyle gelecek. Bunun yanında fotoğrafları yalnızca favori olarak işaretleme yeteneğiyle kısıtlı kalmayacak, onları farklı şekillerde de işaretleyebileceksiniz. iPhone 7'yle birlikte çıkması beklenen iOS 10'da yer alacak olan Photos uygulaması, fotoğrafların belirli bölümlerini parmağınızla dokunarak aydınlatmanıza da olanak tanıyacak.

Mac'in fotoğraf uygulamasının ise iPhoto 9.6.1 for Mac seviyesine ulaştırılacağı, bununla birlikte diyafram gibi işlevlerin eklenmesinin planlanmadığı söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Apple botlarından yine Apple çöp haberi... bıkmadınız mı dandiPhone haberinden?

@grezimonk senden bıktık bilader her haberin altına laf olsun diye bir yorum yazıyorsun

@grezimonk güzel bir manzaranın bi köşesinde görmek istemedğimiz birşeysin (anladın sen onu). Bir troll olarak kendini ekmek parası falan diye savunuyorsundur, ama insan ırkı her türlü troll ün soyunun tükenmesini istiyor ve galip gelecek.

@grezimonk bir bitmedin gitti hakkaten

Ios ha bire sürüm atlıyor Dandik dandik iş yapıyorlar Google'da böyle yapmaya başlaması iyi

Aman aman gözlerim yaşardı...böyle ileri teknoloji(!) Apple yeniliklerini yavaş yavaş verin de sapıtmayalım.

Sen de yorum yaz

Turhost