iOS 8.1.3 güncellemesi yayınlandı!

Apple, yeni iOS güncellemesini yayınladı. Yenilikler ve fazlası, haberimizde...

  • Zeynel A. Öztürk
iOS 8.1.3 güncellemesi yayınlandı!

Apple, iOS 8.1 için üçüncü güncelleme olan iOS 8.1.3'ü yayınladı. Yeni yamanın çözdüğü en önemli sorunlardan bir tanesi, yazılım güncellemelerini yüklemek için ihtiyaç duyulan alanı azaltması.

iOS 8.1.3 güncellemesinin onardığı birkaç sorun daha var. Bunlar arasında Messages ve FaceTime'da parolanızı girmeye engel olan bir sorun, Spotlight'ın arama sonuçlarında yerel uygulamaları göstermesine engel olan bir sorun ve iPad kullanıcılarının yaşadığı çoklu görev hareketleriyle ilgili sorunlar bulunuyor.

Apple, şu sıralar iOS 8.2 üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Şu an dördüncü beta sürümüne ulaşmış olan iOS 8.2, Apple Watch'u destekleyen ilk iOS sürümü olacak.

iOS 8.1.3, iPhone 4S'ten iPhone 6 ve 6 Plus'a, ilk iPad hariç tüm iPad'lere ve beşinci nesil iPod Touch'a, yani iOS 8 kullanan tüm cihazlara yüklenebiliyor. Güncellemeyi cihazınız üzerinden veya boş alanınız çok azsa iTunes yoluyla yükleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Telefon yine dondu yaa. Adam akıllı, eksiksiz, hatasız versene şu güncellemeleri Apple!!

Bildirim çubuğunda Hücresel veri olmayışı devam ediyor önemli bir eksik

@28 Oca 2015 11:58 Adamlar 5G'ye geçecek belki ondan eklemiyorlardır.

iPhone 4S de performans artışı sağlıyor mu?

beyler iphone telefonumda msj zil sesi gibi sesler bir anda gitdi çıkmıyor sadece msj filan geldiğinde titriyor telefon sesiz modda deil ne yapmam gerekir netde elle tutulur bişeyde yok

iPad ime hemen yükledim ve sorunsuz kullanıyorum. Teşekkürler...

yorumum nerede chip

Apple ios 8i çıkardı ve çok sorunlu bi sistem haline geldi üst üste güncelleme yayınlaması telefonlarda hafıza yetersizliğine neden oluyor apple böyle sorunlu sistem çıkarmaya devam ederse applenin de sonu samsung gibi olur Diye düşünüyorum.

mis gibi yağ gibi çalışan 7.1.2 den şaşmam. isterse 9.2 çıksın; zerre güvenmiyorum apple'a.

başarılı :)

Biraz android i örnek alsin mobil veri açma olayı düzelsin

iphone 5S' de 8.1.3' ü güncelledim ama telefonda donmalar olmaya başladı açdığım programlar donuyor programı kapatıp acdıgımda anca duzelıyor; güncellemeyi yapdığıma pişman oldum.

apple iyice bozdun artık işletim sistemini. soğuttun kendini ya.

onun sebebi wifiden yada ver,i akışından yapman olabilir kabloyla yapmak daha mantıklı

Iphone 5 kullanıyorum ve hala 6.1.4 yüklü sorunsuz bataryam 2güne yakın gidiyor sürekli internet teyim memlunum ve hayatta güncellemem

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play