iPhone 5 ve Galaxy S3'ün blender sınavı!

Galaxy S3 ve iPhone 5 bu testte karşı karşıya geldi. Ama bu test, bildiklerinize benzemiyor!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 5 ve Galaxy S3'ün blender sınavı!

Akıllı telefonlara yapılan işkence testlerine sıkça rastlıyoruz. Testlere konu olan cepler, genellikle en son model, en popüler cepler. Peki günümüzün en çok konuşulan cihazlarından Galaxy S3 ile iPhone 5'in hangisi bir blender'ın hızlı bıçak darbelerine daha çok dayanır dersiniz?

Birkaç senedir elektronik cihazları blender'a atıp onları toz haline getiren, "Will it Blend" serileriyle tanınan şirket, bu kez iPhone 5 ve Galaxy S3'ü ayrı ayrı blender'a soktu. iPhone 5'in yere atma testlerinde S3'e göre daha iyi dayandığını gözlemlemiştik. Ancak bu testte durum biraz farklı; Galaxy S3 dönen bıçaklara daha uzun süre dayanmayı başarıyor. Ancak iki de kaçınılmaz sona engel olamıyor ve blender'dan toz olarak çıkıyorlar.

iPhone 5 ve Galaxy S3, blender'da hayatta kalma savaşında! Videomuzda izleyin.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu testi yapanlar direkt akıl hastanesine kapatılmalı ve bir dahada çıkarılmamalılar...

Ne kadar aptalca, kimin ne işine yarayacak bu sonuç..

Ne oldu satışlarda düşüş mü yaşadı Apple bu kafa ne kafası

"bu testi yapanlar direkt akıl hastanesine kapatılmalı ve bir dahada çıkarılmamalılar..." katılmıyorum bence öyle olmamalı

kayda alınacak bi test değil ne kadar saçma yaw :D

saçmalık dayanıklılık testinde hile vardı zaten ve hala dayanıklılık tesinde S3 ün dayaklı olmadığını gözlemlemiştik diyorsunuz siz bile kendi sölediğiniz yalana inanıyorsanız size bişey demiyor chip online !!!!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play