iPhone 5SE hakkında son dedikodular!

iPhone 5SE, 4 inç'lik kusursuz bir telefon mu olacak? İşte son dedikodular...

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone 5SE hakkında son dedikodular!

Dedikodular doğru çıkarsa Apple, özlenen 4 inç'lik iPhone'una çok yakında geri dönüş yapabilir. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini halen bilmiyoruz, ancak yeni bir sızıntı 5SE'nin özelliklerinden bahsediyor.

Daha önceki bir haberimizde iPhone 5SE'nin iPhone 5S boyutlarında olacağını ancak tasarımının iPhone 6'ya benzeyeceğini söylemiştik. Görüntüsü sızan cihaz, sert kenarlar erine iPhone 6S gibi daha yumuşak hatlara sahip bir tasarıma sahipti. Elbette her şey burada bitmiyor. Telefonun iPhone 5S'ten daha iyi teknik özelliklerle geleceği, A9 ve M9 işlemcilerini taşıyacağı söyleniyor. Bu yüzden iPhone 5SE, hız olarak iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın gerisinde kalmayacak gibi görünüyor.

Ancak iPhone 5SE hakkındaki tüm bilgiler olumlu değil. Yeni telefonun 16GB'lık depolama alanıyla ortaya çıkacağı iddia ediliyor. Daha yüksek bir depolama alanına sahip olmak isteyenlerin ise 64GB'lık depolama seçeneğini tercih edebileceği söyleniyor.

Apple'ın ele kolayca sığan 4 inç'lik boyutlara geri dönmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu yerinde bir karar mı, yoksa Apple başından beri 4 inç'lik boyuttan vazgeçmemeli miydi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

İnce hesaplar peşinde koşmalarına,insanları 16 ve 64 gb lık hafızalar arasında ikilemde bırakmalarına gıcık oluyorum.Açgözlülükleri midemi bulandırıyor.Bu zamanda 32 gb tan başlamalı ve fiyatı 16 gb lık olmalı...

6 modelini 4" yapmak kadar saçma davranış olamaz...

iPhone 6s kullanıyorum. 4 inç bence doğru bir karar.

Küçük ebetlar daha iyi. Telefonumu yenileyecem açıkçası bu söylenti yüzünden alamıyorum bunun çıkmasını bekliyorum

Açıkçası şimdiden para biriktirmeyi düşünüyorum çıktığı gün almak için. Apple kalitesini sağdan soldan görüyorum o yazılım ve garanti desteği beni haddinden fazla cezbediyor. Android yanı ceplerine windowsundan vazgeçmek istiyorum artik. İnşallah çıktığı gün almak nasip olur hayırlısı ile.

@27 Ocak 2016 23:08 kıt vatandaş kurtlu elmada bi kalite yok ki...

@subita tabi kalite yok arkadaş en kaliteli şeyleri apple yapıyo nerdeyse

açma kapatma düğmesinde tekrar telefonun üst kısmına alırlar diye umut ediyorum

@28 Ocak 2016 11:55 SAMSUNG Galaxy Young modelinin çakması olmuş... güç düğmesi yanda ( sağ tarafta ) olması bile araklama...

subita insanların düşüncesine laf atmak zorunda değilsin

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost