iPhone 6 Plus: Video İnceleme!

Ve beklenen an geldi... İşte CHIP Online'ın çok özel iPhone 6 Plus Video incelemesi...

iPhone 6 Plus: Video İnceleme!

Ve nihayet iPhone 6 Plus için hazırladığımız video incelememiz hazır! Bükülme iddialarıyla gündemden hiç düşmeyen en büyük iPhone, bakalım ne kadar iyi?

iPhone 6 Plus'ın detaylı test raporuna buraya tıklayarak, iPhone 6'nın detaylı test raporuna ve video incelemesine ise buraya tıklayarak ulaşabileceğinizi unutmayın!

İyi seyirler...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Abicim "çipest merkzinden merhaba" ne demek? Biri bunu bana açıklasın. Ayrıca inceleme güzel olmuş.

Hafiz 3310 incelemesini ne zaman yayinlicaksiniz

şu an plusu bende inceledim bir mağazada. üst ve alt çerçeveler çok fazla. 6 ya sözüm yok güzel olmuş. ama plusa o para verilmez

Sevgiyle Merhabalar, Video inceleme için ellerinize sağlık. oldukça güzel bir inceleme. Lakin her yorumumda belirttiğim gibi yine bir görme engelliler için ne gibi erişilebilir yenilikler olduğu konusuna hiç değinilmemiş. Demek ki Chip ya yorumlarımızı okumuyor. Ya da önemsemiyor ve erişilebilir seçenekleri incelemeğe değer bulmuyor. Saygılarımla Umut KORKMAZ

@17 Ara 2014 17:09 pardon dostum artı oy verecektim eksiye bastım yanlışlıkla. konu hakkında ise çok haklısın...

Bu ne acele ya. Sonraki modeli bekleseydiniz

"çiptes merkezinden merabaa" yahu şunu hem biraz yavaş söyleyip hemde sonda ki t harfini niye söylemiyosunuz. derdiniz ne sizin şu t harfiyle.

İphoneye para verilmez. Boş

Kesinlikle tanıtım videosundaki şu yoruma "piyasadaki en iyi phaplet" katılmıyorum. tamamen taraflı bir yorum. şu an dünyadaki tüm tekno marketler ve teknoloji web sayfalarında en iyi phaplet olarak Galaxy Note 4 gösteriliyor. özellik olsun pil ömrü olsun camera ve daha birçok kullanışlı diğer yönlerden Note 4 açık ara çok önde.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir