İşi sahada bitiren asistan!

Yeni kurumsal dijital asistan Motorola ES400 ile her zaman, her yerde görev tamam...

Motorola'dan güçlü asistan

Motorola Kurumsal Mobilite Çözümleri tarafından piyasaya sunulan yeni ES400 ile mobil ekipler işlerini zaman ve mekan bağımsız halledebilirken, şirketler de bu sayede kar marjını artırabilecek. Birçok farklı sektördeki kurum çalışanları, Motorola'nın yeni kurumsal dijital asistanı ES400'ün güçlü mobil bilgisayar özellikleri, bas konuş yetenekleri ve hafif tasarımından faydalanacak.

Motorola'nın gelişmiş performansla tasarımı birleştiren, en küçük ve hafif Kurumsal Dijital Asistanı olan ES400, mobil ekiplerin kritik bilgilere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlarken, verimliliği de artırıyor. Microsoft Windows Mobil 6.5 platformu üzerinde çalışan ES400; sahada servis ve satış, perakende, sağlık, altyapı hizmetleri, üretim, dağıtım sektörlerinin yanı sıra KOBİ'lerde çalışanlara da veri toplama ve kritik güvenlik uygulamalarına erişim konularında kolaylık sağlıyor.

Saha ekiplerinin etkin ve verimli çalışabilmesinin önemine değinen Motorola Kurumsal Mobilite Çözümleri Başkanı Gene Delaney; "Yeni ES400; mobilite, iletişim ve görev fonksiyonalitesinin en iyi özelliklerini, tasarım ve performansla birleştiriyor. Mobil çalışanlara tek tıkla harekete geçme ve bilgi toplama imkanı tanıyor. Hem de bunu en önemli an olan müşterinin önünde yapma imkanı sağlıyor. Motorola olarak müşterilerimizin beklentilerine özel tasarlanmış ürünler sunmaya ve iş dünyasında maliyet etkin kablosuz ürünler ve uygulamalar arayan müşterilerin gözünde endüstri lideri olmaya devam edeceğiz" dedi.

Mobil bilgisayar

Yeni ES400, Motorola'nın müşterilerine iş dünyasındaki ihtiyaçlarını karşılayacak erişimi sunan ilk mobil bilgisayarı olmayı hedefliyor. İş dünyasındaki kullanıcıların fikir ve ihtiyaçlarına göre geliştirilen ES400; bireysel ve takım çalışmasındaki üretkenliği arttırma ihtiyacını karşılamaya yönelik bir iş sınıfı cihazı.

Ana hatlarıyla ES400:
• Kişiye özel uyarlanabilen kullanıcı arayüzü, kritik iş bilgileri ve fonksiyonlarını tek tuşla erişilebilir hale getirir.
• Tek tuşla bas-tara: Mobil çalışanların ihtiyaç duydukları 1D ve 2D barkod okuma.
• Geniş, süper parlak, 3 inç VGA ekran (750 NITS – neredeyse iç ve dış mekanda kullanılan tüketici ürünlerinin iki katı parlaklıkta) ve entegre klavye.
• Sivri uçlu yazma aleti ve imza atma imkânı tanıyan dokunmatik ekran ile kolay ve isabetli bilgi girişi, dış mekânda kullanım için ideal.
• Her iş çevresi için güç sağlayacak standart batarya süresi. Ayrıca geliştirilebilir batarya ömrü.
• Kullanıcının seçtiği 3.5G WAN (GSM HSPA ve CDMA EVDO RevA uyumlu) ile dünya çapında iletişim.
• 802.11 a/b/g destekli geniş WLAN, veri izinli ve 2011'de VoIP uygunluğu üzerinden bas-konuş uygulaması.
• İşgününde oluşabilecek kir, damla ve darbeye dayanıklı tasarım. Toplam sahip olma maliyetini düşürmede lider MIL-STD 810G damla spesifikasyonunu karşılar.
• Entegre biyometrik parmak izi okuyucu dahil iş sınıfı güvenliği.
• Daha iyi teknik destek, ürün yönetimi, destek, iş servis programları için 3 yıllık yaşam döngüsü.
• Standartlara uygun Windows Mobil 6.5 platformu üzerinden güç kesintisiz bağlantı, uygulama uygunluğu, endüstri uygulamalarına destek, gelişmiş güvenlik ve aygıt yönetimi mobil ihtiyaçlarına uygun şekilde üretim.
• GPS, kamera, 3 yönlü ivmeölçer, kullanıcı arayüzü operasyonu ve dahası...

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play