IsoHunt, KickAssTorrents'i "hayata döndürdü"

Sahibi tutuklanan ve erişimez hale gelen KickAssTorrents, resmi olarak olmasa da, geri döndü!

  • Zeynel A. Öztürk
IsoHunt, KickAssTorrents'i "hayata döndürdü"

Torrent sitesi isoHunt'un bir üyesi, henüz kapatılan KickAssTorrents'i resmi olarak olmasa da, tekrar hayata döndürdü. kickasstorrents.website adresinde hizmet vermeye başlayan site, orijinal KAT sitesi gibi görünse de, aslında sitenin biraz eski bir kopyası.

isoHunt takımına göre yeni açılan sayfa, 1 - 1,5 senelik dosyaları içeriyor; dolayısıyla KickAssTorrents kapatılmadan önceki tüm dosyaları içermiyor. Bunun yanında sitenin forumları ve desteği bulunmuyor. Kopya sayfanın fazla ayakta kalacağının da herhangi bir garantisi yok.

isoHunt takımı, KAT'ın sahibi Vaulin'i destekleyen daha büyük bir grubun parçası olduğundan, sayfayı ilk açtığınızda Vaulin'in Polonya'da tutuklanmasıyla ilgili, onu destekleyen bir mesaj gösteriliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Diğer kullanıcılar yeni torrent lar elindeyse yükleyip normali gibi olabilir.

boş işler geçiniz....

Torrent sitesi sahipleri güçlerini birleştirmeli ve Rusya`da server kurmalılar (Rusya ambargo altında zaten, adamların kimseye eyvallahı yok), serverları satın alma masrafları için gereken parayı web sitelerinde gösterilen reklamlardan elde edebilirler, birde üstüne vakıf kursunlar bu sayede web sitelerinde gösterdikleri reklamlardan tek kuruş vergi vermezler.

Sen de yorum yaz