Kariyerinde zirveyi hedefleyenlere!

İş dünyasında emin adımlarla ilerlemek, eğitimini geliştirmek isteyenler, bu platformla tanışmalılar

İş dünyasında emin adımlarla ilerlemek, güçlü bir özgeçmişe sahip olmak, farklı iş alanlarında kendini geliştirmek ancak alınan eğitimlerle mümkün olabiliyor. Bu eğitimlerin sertifikalandırılması ise profesyonel hayat için büyük önem taşıyor.

Yüzde yüz Türk Telekom iştiraki Sebit, eğitime katkılarını sürdürüyor. İş dünyasında kariyer hedeflerine ulaşmada zaman sıkıntısı yaşayan, yüksek maliyetleri nedeniyle eğitim fırsatlarını erteleyenlerin yaşamına yeni değerler katmak için geliştirilen profesyonel ve kişisel gelişim platformu ProG ile iş dünyasında başarı hedefleniyor.

Sertifikalı eğitimler

Dinamik yapısıyla sürekli değişen günümüz iş dünyası, yoğun rekabet ortamıyla bireylerin kendini her zaman geliştirmesini gerektiriyor. Bu nedenle daha iyi bir iş sahibi olmak ve kariyer hedeflerini büyütmek isteyenleri buluşturan ProG, yetkinliğini ispatlamış enocta, EF Dil Okulları, Tell Me More gibi kurumlarla işbirliği yapıyor.

ProG, 70'in üzerinde sertifikalı eğitimiyle kişisel gelişime her açıdan katkı sağlamayı amaçlayan çok zengin içeriklerden oluşuyor. İş dünyasında profesyonellerin kullandığı eğitimlerin yer aldığı ProG, geçerliliği kabul edilen sertifikalarıyla da kişinin özgeçmişini zenginleştiriyor.

Kendisini geliştirmek isteyen herkes ve özellikle iş dünyasına yeni adım atanlara yönelik hazırlanan ProG'de kullanıcılar, birçok kategori altında 70'in üzerinde sertifikalı eğitimi zaman sınırı olmaksızın tamamlayabiliyor. ProG eğitimlerinin tamamına ayda 4.90 TL'ye sahip olunabiliyor.

Yabancı dil, kullanışlı arayüz

Yabancı dil öğrenmek oldukça kolay

Farklı alanlarda birçok kategoride eğitimin kısa sürede alınabildiği ProG ile günümüzde özellikle iş dünyasında karşılaşılan yabancı dil problemi de tarihe karışıyor. Dünyaca kabul gören Tell Me More İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca eğitimlerinin yanı sıra ayda sadece 19.90 TL'ye "Canlı Canlı İngilizce" programına katılmak da mümkün. Canlı Canlı İngilizce ile kullanıcılar, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle haftanın altı günü, günde bir saat karşılıklı İngilizce konuşma pratiği yapabiliyorlar.

Dinamik ve kullanışlı arayüz

Yoğun tempoda çalışan ve kariyer planlarını ertelemek istemeyenler için çalışma kalitesini en verimli düzeye çıkaran ProG, kullanıcı dostu arayüzüyle de dikkat çekiyor. Herkesin bilgisayar ve İnternet başında kolayca kullanabileceği bir görsellikte ve yapıda geliştirilen ProG, profesyonel gelişimden iş dünyasına, liderlikten yöneticiliğe, hukuktan satış, pazarlama ve kurumsal gelişime kadar onlarca konu başlığı altında onlarca eğitimiyle kullanıcılarına ulaşıyor.

Bu eğitimlerden yararlanabilmek için, www.ttnetprog.com.tr adresinden ya da TTNET Çağrı Merkezi'nin 444 0 375 no'lu telefondan ProG'ye üye olunabilir.

ProG'de neler var?

ProG'de neler var?

Diğer katılımcılarla iletişim kurulabilecek, soru ve önerilerini paylaşabilecekleri interaktif ortamın da yer aldığı ProG ile kullanıcılar oluşturdukları forumlarda eğitimlerini pekiştirebiliyor. Kullanıcıların başarıyla tamamladıkları eğitimlerin yaygın geçerliliği olan sertifikaların da verildiği ProG'nin eğitim kataloğu ise şöyle;

Yabancı Dil
İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca

Profesyonel Gelişim
İletişim, İş Hayatında Başarı, Liderlik ve Yöneticilik, Hukuk, Satış ve Pazarlama, Kurumsal Gelişim

Bilişim Teknolojileri
Bilgi Teknolojisi Kavramları, Microsoft Office Excel 2007, Microsoft Office Outlook 200, Microsoft Office PowerPoint 2007, Microsoft Office Word 2007

Finans
Ekonominin Temel Kavramları, Ekonomiyi Anlamak, Finansal Matematik, Uluslararası Ticaret

Kişisel Gelişim ve Hobi
Sağlık, Gurme, Hobi, Çevre, Spor, Yaşama Dair

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir