Kingston'dan yeni, yönetilebilir SSD!

Kingston'un yeni SSD'si yüksek performansının yanı sıra yönetilebilme işlevleriyle dikkat çekiyor!

Kingston'dan yeni, yönetilebilir SSD!

Kingston Technology'e bağlı olan Kingston Digital, SSDNow KC300 SSD'sinin, sürücüsünün kurumlar tarafından yönetilebildiği yeni modelini duyurdu. Kingston'ın yeni KC300 modeli Trusted Computing Group'un (TCG) Opal özelliği ile tam uyumluluk sağlıyor.

TCG Opal 1.0 uyumlu KC300, merkezi yönetim uygulayarak güvenlik politikaları, şifre kurtarma, loglama uyumu, otomatik güncelleme ve kullanıcı oluşturma/silme işlemleri yapmak isteyen firmalar için ideal bir seçenek. Doğuştan kriptolu sürücü, kurumlar için kullanımı kolay, güçlü ve yüksek performans sunan dahili güvenlik vaat ediyor. Yönetime açık SSD, PC için uyumlu WinMagic SecureDoc, Wave Embassy ve McAfee Endpoint Encryption gibi popüler kurumsal yönetim uygulamalarıyla beraber çalışabilmek için tasarlandı.

Kingston SSD Bölüm Müdürü Ariel Perez konuyla ilgili şunları söyledi: "SSD'ler iş dünyasında yaygınlaşmaya başladıkça, kurumsal müşterilerimizden iş planları kapsamında sürücülerini yönetmek istedikleri yönünde talepler alıyoruz. En çok satan SSD modellerimizden KC300'ün, kurumsal yazılımlara destek vererek firmalara esneklik sağlayacak ve iş verilerinin güvenliği konusunda içlerini rahat ettirecek yeni modelini duyurmaktan gurur duyuyoruz."

TGB Opal uyumlu Kingston KC300, 60GB, 120GB ve 240GB depolama seçenekleriyle geliyor ve 3 yıl garanti desteği sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Kingston ram-usb-ssd hepesi sağlam bitiyorum bu markaya!

ssd piyasasına toshiba(ocz) ve samsung gibi büyük firmaların girmesi kafaları karıştırıyor 3 yıl garanti sadece istanbula gidip 1 ay sonra cihaz bize geri gönderilecekse hiç önemi yok öyle en az 15-20 yerde servisinin olması gerek o zaman garanti süresi yarışını yapın

Iki farkli dizüstünde iki farkli model Kingston kullaniyorum 3 yildir neredeyse. Birisi HyperX digeri de V sanirim herkese tavsiye ederim. OCZ Vertex 2 idi sanirim malesef 3 ay kullanabilmistim ve 60-70Gb verim balon olup ucmustu onun icin tekrar alirmiyim bilmiyorum.

Ziyaretçi Dün 19:46; sana katılıyorum, ilk önce teknik servis sayısının artması lazım... Asus tablet aldım, servise göndericem bi sordum nerde diye istanbulda dediler... koskoca Ankarada Asusun bi tablet servisi yok bu nasıl iştir anlamadım...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost