Kişisel kullanım için Office 365

Microsoft, bu çok popüler yazılımı için kişilere özel fırsatlar sunmaya başladı!

  • Cem Şancı
Office 365'e kişisel abonelik sistemi

Microsoft, Office 365'in kişisel kullanımı için ayda 6.99 dolarlık yeni bir abonelik sunmaya başladı. Kişisel kullanıcılar aynı zamanda 69.99 dolara da yıllık abonelik elde edebilecekler.

Kişisel abonelerin yazılımı tek bir PC üzerinde kullanmaları mümkün olacak. Bilgisayarın ise online bağlantıya sahip olması gerekecek. Kullanıcılar ayrıca 27 GB OneDrive alanı ve aylık 60 dakika ücretsiz Skype arama imkanı edinecekler.

Dileyen kullanıcılar Office 365 Home edisyonunu alarak aile boyu Office kullanabilecekler. Home edisyonunda aylık abonelik ücreti 9.99 dolar olacak veya yıllık 99.99 dolar ödenecek. Microsoft kısa süre önce de doğrudan tarayıcıdan Word ve Excell çalıştırmayı mümkün kılan bir Chrome eklentisi yayınlamıştı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Kimse almayınca böyle yapmıştır ama hala kimsenin alacağını sanmıyorum saçmalık.

@18 Nis 2014 13:41 Elbette fiyat politikasını değiştirmeleri güzel. Ayrıca fiyat ne pahalı ne de ucuz bence alınabilir. He sen kullanmasını bilmiyorsan zaten 1 TL bile fazladır senin için.

office 365 bireysel 9.99 tl yerine dolar diye lütfen yanlış bilgi vermeyin http://office.microsoft.com/tr-tr/products/FX104165233.aspx?WT.intid1=ODC_TRTR_FX010064710_XT104187042

Office 365'e kimin ihtiyacı var? Parmak kaldırsın ve neden ihtiyacı olduğunu açıklasın! Yalnız parmak kaldıran kişi Microsoft'ta staj yapan veya çalışan bir sektör bot'u olmasın! Açıkçası MS burada da bir fark yaratamıyor. Daha cloud'a geçmek için çok erken! Ayrıca güvenlik nedeniyle cloud'ların personal home cloud'lara ve private company cloud'larına yenik düşeceğine inanıyorum. Bence dünya ev server'ları, şirket server'ları ve bu server'lar üzerinde bulunacak güvenli cloud'lara zaman harcamalıdır... <Cleverman>

@cleverman aklın çalışmıyormu senini 100milyon iş adamı bunu ödemeyi kabul edecektir

Hala Microsoft un bunu tamamen kişiler için çıkardığını zannedenler var ya sadece komik

Sen de yorum yaz