Kyocera'dan yeni lazer yazıcısı!

Kyocera'nın yeni lazer yazıcısı, kompakt tasarımı ve hızıyla dikattinizi çekmeyi başaracak!

Kyocera'dan yeni lazer yazıcısı!

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri üreticilerinden Japon KYOCERA Document Solutions Türkiye temsilcisi Bilgitaş, küçük ve orta ölçekli iş gruplarının baskı ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeni FS-1040 lazer yazıcısını piyasaya sundu.

A4 Siyah/Beyaz giriş seviyesi FS-1040 modeli maliyet avantajı sağlayan sarf malzemesi, kompakt dizaynı ve dakikada 20 A4 sayfa baskı hızı ile küçük ofis ve çalışma grupları, ev kullanıcıları için ideal. 1200 dpi baskı çözünürlüğüne sahip FS-1040 sessiz mod ayarına sahip olup, 3 tuşlu paneli ile kullanıcılar tarafından kolayca yönetilebilir.

Ekoloji, Ekonomi ve Sistem temellerine dayanan KYOCERA ECOSY teknolojisi ile üretilmiş ekonomik ve kompakt FS-1040 250 sayfa kağıt besleme kapasitesine sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bu yıl 3. yazıcım da emekliye ayrılacak. Aldığım hiçbir yazıcıda yazma hızı benim için problem olmadı. Ha dakikada 20 sayfa basmış ha 10 sayfa çok da bir şey değiştirmiyor. Fakat günümüzde tarayıcısız bir yazıcı almak hiç mantıklı değil. İlla ki bir şekilde işin düşüyor o tarayıcıya.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir