Laptop, tablet ve S Pen avantajları bir arada

Samsung'un bu harika cihazı, size hem laptop hem de tablet deneyimini yaşatmayı başarıyor!

ATIV Smart PC'ler yaratıcı bir dünyayı aralıyor!

Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung Electronics, ATIV Smart PC ve PC Pro ürünleriyle hayatı kolaylaştırma vizyonunu smart teknolojiyle birleştirdi.

Dizüstü bilgisayarın gücü ile tablet PC'nin kullanım kolaylığını bir arada sunan 2013 yılının iddalı ürünleri ATIV Smart PC ve PC Pro; profesyonel, yaratıcı ve eğlenceli ellere sınırsız bir kullanım özgürlüğü sunuyor.

Ayrılabilir özel klavyesiyle dizüstü bilgisayardan tablet PC'ye kolayca dönüşebilen ve günün her saati rahatlıkla kullanılabilen ATIV Smart PC ve PC Pro, kolay kullanımına yönelik hazırlanan filmler de http://www.youtube.com/playlist?list=PLW7M5sBinKYm36T5zclyhk-clfNAaJYux adresinden izleyici ile buluşuyor.

S-Pen ile gelen profesyonel ve eğlenceli kullanım

ATIV Smart PC Pro ile birlikte sunulan S-Pen kullanıcıların bilgisayarlarını bir not defteri gibi kullanabilmelerini sağlıyor. S-Pen sayesinde ATIV Smart PC kullanıcıları not almanın yanı sıra çizim yapabiliyor, el yazısını dijital hale dönüştürüyor, bir metni fotoğraf ve farklı görsellerle daha da zenginleştiriyor.

Profesyonel ve yaratıcı eller, fiyatlar

Profesyonel eller

Özellikle gününün çoğunu toplantılarla geçiren profesyonellere kullanım kolaylığı sağlayan Samsung ATIV Smart PC Pro, 8 saate kadar kesintisiz kullanım süresiyle ve dayanıklı pil ömrüyle ön plana çıkıyor. Bu sayede Profesyonel Eller gün boyu şarj aletini taşıma derdi olmadan günlük toplantılarını takip edebiliyor.

Intel Core i5 işlemcili ve 4 GB bellekli ATIV Smart PC Pro'nun 11,6 inçlik dokunmatik ekranını Full HD çözünürlük destekliyor.Tek hareketle takıp çıkarılabilen klavyesiyle bulunulan her yeri ofise dönüştürebilen Samsung Smart PC Pro; Windows 8 işletim sistemi dahilinde bulunan SkyDrive sayesinde tüm içerikleri bulutta depolayabiliyor .

Yaratıcı eller

Samsung ATIV Smart PC Pro; profesyonel amaçlı kullanım ve multimedya özelliklerinin yanı sıra S-Pen kaleminin sunduğu esnek kullanım ile neler yaratabildiğini gösteriyor. Windows 8 işletim sisteminin yaratıcı uygulamaları ATIV Smart PC Pro'nun özelliklerini daha da zenginleştiriyor.

Çok yakında satışa sunulacak beyaz seçeneğiyle de tüketiciye sunulacak olan 3G iletişim teknolojisini destekleyen modelleri de bulunan Samsung ATIV Smart PC 949 $ + KDV, Smart PC Pro 1399$ + KDV'den satışa sunuluyor. Samsung Smart PC ve PC Pro'nun 3G'li modelleri Turkcell İletişim Merkezlerinde, internet hizmeti içinde aylık 98 TL'den başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Harika, harika. Alacağım. :)

Evet, bu da benim önerdiğim tasarım konseptlerinden biri ama bir eksiği var: Entegre yazıcı ve scanner'ı yok. Onlar da olursa, çok önemli bir devrime imza atmış olurlar... Cleverman

@22 Şub 2013 13:32 Yemek yapıp bulaşık da yıkasın mı? :-D

artık kimse yorum yapma gereği bile duymamış :)

galaxy note 2 modeli kullanıyorum ativ serisini aratmıyor

bu tasarımın uzun vadeli bir geleceği yok.çünki klavye artık muamelesi göreceği gibi birde ayrılan parçasını taşımak yada aramak zorunda kalacağız. katlanabilen tasarımlar çok daha kullanışlı

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir