LG G4'ün MWC 2015'te gelmeyeceği "doğrulandı"

LG'nin yeni amiral gemisi G4'ün çok yakında geleceğini düşünenlere kötü bir haberimiz var...

  • Zeynel A. Öztürk
LG G4'ün MWC 2015'te gelmeyeceği "doğrulandı"

2 Mart'ta Barselona'da başlayıp, 5 Mart'a kadar devam edecek Mobil Dünya Kongresi (MWC), dünyanın en büyük teknoloji firmalarının en yeni telefonlarının tanıtımına sahne olacak. Ancak görünen o ki LG'nin yeni telefonunu MWC 2015'e göremeyeceğiz.

Korece web sitesi Chosun'un ismini belirtmediği bir LG yöneticisinden aldığı bilgiye göre LG G4, bir önceki telefon olan G3'ün üzerinden 1 sene geçmeden önce tanıtılmayacak. Bu bilgi doğruysa Mayıs'a kadar LG G4'le tanışmayacağız demektir. LG, MWC 2015'te yer alacak ve muhtemelen birkaç yeni giyilebilir cihaz tanıtacak.

Anlaşılan o ki Güney Koreli dev, acele edip tamamlanmamış bir telefon göstermek yerine, çalışmalarını sürdürüp, G4'ü tam anlamıyla hazır olduğunda tanıtmak istiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

e o kadar bağırıldı çağrıldı siz iştirak ettiydiniz snapdragon 810 lar yetişmiyecekmiş diye öyleyse böyle bir habere şaşırıp kılıf uydurmaya gerek yok ki yok seneyi dolduracakmış yok 40 ta 1 olunca verecekmiş falan filan...

samsung olsaydı 2 ay once çıkmıştı

Bencede 1 yıl geçmeden yeni modeller çıkmamalı...

en iyisini yapıyorlar

Sony samsung gibi yılda 2 telefon çıkarıp telefonunu yeni alan insanları hayal kırıklığına uğratacağ8na en iyisi bu .insanlar bir sürü para döküp telefon al8yor üstünden sene yi bırak 6 ay geçmeden bir üst modeli çıkıyor ve elinizdeki telefonun değerini yerle bir ediyor .

Doğru bi haraket LG den

S seriside yilda bir cikar mwc de her yil note seriside ekim,kasimda yani sony haric hepsi yilda bir cikariyor sasirilcak bir durum yok.Lg taktigi hepsini goruyim cikariyim bildigim cakallik ondan bundan kopya cekeyim tarzi boyle anca bizim insanimizi kandirirlar zaten dunyada %5 anca satiyorlar onunda %2 turkiyedeki fanboylaridir.

lg g3 dünyanın en iyi telefonudur

Sen de yorum yaz