LG G4'ü bekleyenlere kötü haber...

Eğer bir LG hayranıysanız ve heyecanla G4'ü bekliyorsanız, bu haber sizi biraz üzebilir!

  • Ercan Uğurlu
LG G4'ü bekleyenlere kötü haber...

MWC 2015'e sayılı günler kala bir yandan Samsung Galaxy S6, bir yandan da HTC One M9 olmak üzere her gün yeni bir dedikodu ortaya çıkıyor. Ancak bu iki amirale karşılık LG tarafında büyük bir sessizlik hakim durumda. Bu sessizliğin hayra alamet olmadığı ise yeni gelen bilgilerle ortaya çıkmış bulunuyor.

MWC 2015'te tanıtılması beklenen LG G4'ün kongrede tanıtılmayacağı, telefonun tanıtımının daha ileriki bir tarihe ertelendiği bilgisi geldi. LG'ye yakın bir kaynaktan gelen bilgiye göre, G4 nisan ayında tanıtılacak. Yine kaynağın verdiği bilgiye göre Koreli şirketin tarihi ertelemesinin altında, Samsung'un yeni amirali Galaxy S6'nın tanıtılmasını beklediği; piyasaya onun hemen ardından çıkarak daha büyük bir sıçrama yapılacağı düşüncesi yatıyor.

LG, önceki amirali G3'ü geçtiğimiz yıl 28 Mayıs tarihinde tanıtmıştı. Yeni amiralini de nisan ayında tanıtarak amiral gemilerinin tanıtım aralığını 11 aylık periyotta tutacak olan LG, elbette bize göre hala MWC 2015'te sürpriz yapabilir. Bekliyoruz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Bir G3 kullanıcısı olarak (daha önce g2 de kullandım) her iki telefonla da tam anlamıyla memnun değildim. G2 nin çok basit bir arayüzü ve ufak tefek problemleri vardı, g3 te ufak tefek problemler kalktı ama yeni arayüz 2k ekrana fazla geliyor bence ve ara sıra kasıyor hafif olarak. Lg g4 ile daha önceki sürümlerden ders alarak süper bir multimedya cihazı çıkarırsa tercihim tekrar g4 olur.

@17 Şub 2015 20:49 sorun vardı neden g2 den sonra g3 aldın o zmn

Şu "hayran" kelimesini -eğer özellikle editörlerin isteği değilse- lütfen daha dikkatli kullanalım. Basit elektronik ürünlerin üreticilerine ve ürünlerine neden hayran olalım.

@17 Şub 2015 21:03 az bile yazmışlar; hayran tuz gibi bişey ,fanatik holigan kelimeleri bile bu teknolojiyi takip etmekten öte önünde yatıp kalkanları tarif etmeye yetmiyor, sen ne diyorsun :)

Akıllıca, samfan ların çığlıklarından güzelim ürün arka planda kalacaktır. Sakin bir zamanda uygun fiyat stratejisi ile piyasayı sallayabilir. G2 ve G3 teki başarısını devam ettirmesini bekliyoruz. Samsung android platformunu kisirlaştırıyor.

belki de qualqom sebep yine. işlemci ısınması olduğu artık onaylandı ,bir de samsunga özel modifiye işlemci çıkarabilir dedikosu bile gayet küçük düşürücü idi diğer snapdragonlu cep üreticilerine,lg biraz yetersiz geçiştirici açıklamalar yaptı gibi bu konuda "aşırı bir ısınma falan yok normal" diyerek. samsung un tuzu kuru kendi işlemcisiyle yola devam eder,ama böyle başka firmalara mecbur olursan,kendi dışındaki gelişmeler adamı yolda bırakabilir. sonra çıkarmakla sıçramayı kim yapmış ki ,komik bir yorum olmuş. :)

G3 super cihaz bnce henuz ihtiyac yok g4 e fln

LG G4 Türkiye fiyatı 3000 ile 2500 arası olacaktır.Hiç ilgilenmiyorum şu özellikleri varmı diye,Nasıl olsa milli geliri 35.000 dolar olan ABD vatandaşınından iki kat pahalıya satacaklar bize,Almayın 1 yıl akıllı telefon,1 yıl sonra dünya fiyatlarından satılır Türkiyemizde.

@18 Şub 2015 09:41 telefondan aldıkları vergi yüzünden pahalı olmasın?1 yıl sonra abd fiyat düşeceginden aynı fiyata alamazsın...

Eğer S6 gibi özellikler sunamazsa tutmaz bence. Çünkü alt tarafı android telefon, fazladan bir şey sunmalıki alsınlar.

@poyraz_27 üst tarafı ios olanın alt tarafı android olan cihazdan artı özelliği nedir üstad?

Bence mantıklı bi starteji. Geçen yıl S5'ten hemen sonra G3 çıktı piyasaya, Kore'de S5 günlük 6-7 bin satarken G3'ün günlük 20-25 bin satmıştı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play