LG'nin bu TV'si, kavisini ayarlayabiliyor!

LG'nin bu ilginç TV'si, kavisini istediğiniz gibi ayarlamanıza izin veriyor!

LG'nin bu TV'si, kavisini ayarlayabiliyor!

LG Electronics, CES 2014'te dünyanın ilk Flexible OLED TV'sini tanıttı.İ zleyiciler bu şaşırtan ürünle ekran şeklini görüş açılarına göreayarlayabiliyor ve iyi bir izleme keyfi yaşıyorlar.  

"LG Flexible OLED TV benzersiz bir deneyim için görülmesi gereken bir ürün" diyen LG Electronics Ev Eğlencesi Bölümü CEO'su H. H.(Hyun-hwoi) Ha, "LG, televizyondaki liderliğine devam ediyor" dedi.  

LG Flexible OLED TV'yi diğer TV'lerden ayıran özelliği ekran şeklinin izleyicinin tercihine göre uzaktan kumanda ile değiştirilebiliyor olması. Bu değişiklik, kullanıcıların görüntüleme deneyimleri, ekran boyutu ve izleme uzaklığı gözönünde bulundurularak hayata geçirildi. İzleyicinin, kavisi ayarlayabilmesi ve kendi zevklerine göre değiştirebilmeleri ise TV izleme deneyimlerini keyiflikılıyor.  

LG 77 inç Flexible OLED TV, tasarım, görüntü kalitesi gibi yenilikçi özellikleri biraraya getiriyor. TV, eşsiz ekran kalitesi ve sağlamlığına yönelik saatler ve günler boyu süren çalışmaların sonucu tasarlandı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Boş işler...

Samsung ve Sonyninde var nesi ilk aynı fuatda tanıtıldı kavis oranı ayarlanabiliyor ve çok daha şıklar

kavis ne saçma bir şeydir ya.

samsung ve sony de varmış mış. samsungta kavis var ama kıvrılabilir değil. sony de zaten yok . neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım. fanboyluğun kafasını yaşıyor olabilirsiniz

sanırım lg her bakımdan ürünlerinin kullanıcıya kolaylık sağlamasını amaçlamış. çünkü ayarlanabilir olması bize daha fazla müdahale olanağı veriyor, böylelikle izleme kalitesi de otomatikman üst seviyeye çıkmış oluyor.

LG smart tv leri uzun zamandır kullanıyorum ve hiç bir sorun çıkmadı herkeze tavsiye ediyorum

kavisli Tv teknolojisi gerçekten cok ilginç faklı bir yapısı var tasarım estetik acıdan da teknik açıdan da mükemmel LG teknolojisi fazla söze gerek yok

bu kavis olayı nedir ya böyle anlamadım nasıl bir teknolojidir LG kendini aşmış durumda bence şuan için daha iyisi yok Tv de görüntü kalitesinde

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir