LG'den 1 değil, 2 amiral gemisi!

Herkes merakla G5'i bekliyor ama LG, bu yıl sadece tek amiral gemisiyle yetinecek gibi görünmüyor!

LG'den 1 değil, 2 amiral gemisi!

Son dönemde akıllı telefon satışlarında düşüş yaşayan LG, son derece kalabalık olan mobil cihaz pazarında rakiplerinin baskısını hissetmeye devam ediyor. Firma bu konuda biraz rahatlayabilmek adına, 2016 için geliştirdiği planını devreye sokmaya hazırlanıyor.

Güney Koreli teknoloji devi, yeni finansal raporlarında pazardaki rekabette avantajlı bir konuma geçmek için bu yıl içerisinde bir değil, iki adet yeni amiral gemisi telefon modeli tanıtacağını duyurdu.

2016'da akıllı telefonlar açısından diğer firmaların da piyasaya süreceği üst düzey modellerle ve yeni fiyat düzenlemeleriyle rekabetin iyice kızışacağını düşünen LG, yeni iki amiral gemisinin bu noktada elini güçlendireceğini umuyor.

LG'nin bu iki amiral gemisi politikası aslında yeni de değil. Firma geçtiğimiz yıl da LG G4 ve daha çok Kuzey Amerika odaklı LG V10 olmak üzere iki amiral gemisi telefonu piyasaya sürmüştü. Bu yıl da söz konusu yeni modellerin LG G5 ve LG V11 olması sürpriz olmayacaktır...

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

V11 olmayacak, kaynak sağlam ;)

G2 uygun fiyat politikasıyla satmıştı. Daha sonra lg fiyatları yükseltti. V10 u iphone 6s fiyatina kimsenin almayacağı kesindi. Şimdi de 2500 liraya g5 satmaya kalkarsa HTC ve BB gibi sebep arar durur. Ayrica LG nin bir an once malzeme kalitesine onem vermesi lazim. En dayanikli telefonu 1 yılda normal kullanimda telef oluyor. Kullandigim g2 nin 3 kere ekrani degisti. Cok degil 40-50 cm den parkeye dusme ile kirildi.

bence iki adet G5 olacak biri yine deri ve plastik versiyon biride metal versiyon

lg g5 in deri olan arka kapaga son veriyor artık arka kapak metal olcak hee bu arada lg g5 2019 da çıkacak erkan gorilla glass 4 olacak benim söyleceklerim bu kadar

Sen de yorum yaz