LMCable ile kablo karmaşasına son

Bu kablo ile hem iPhone ve iPad'leri, hem de Amdroid'li cihazları şarj etmeniz mümkün!

  • Ercan Uğurlu
Oynat Dünyanın ilk tek iOS & Android şarj kablosu LMCable, hem iOS hem Android cihazlarını tek başına şarj edebilen dünyanın ilk kablosu.

iOS ve Android cihazlarını birlikte kullananların en büyük sorunlarından biri kuşkusuz farklı şarj kablolarını yanında taşımak olsa gerek. Ancak LMCable projesi buna bir son getirecek gibi görünüyor. Bir Kickstarter kampanyası kapsamında geliştirilen proje, aynı anda hem iOS hem Android cihazları şarj edebilen bir kablo üzerinde duruyor. Henüz bir Kickstarter kampanyası olarak karşımıza çıkan LMCable, ulaşmak istediği hedefi çoktan geçmiş durumda ve muhtemelen bu sonuçla beraber çok geçmeden seri üretime geçeceklerdir.

LMCable basit bir Lightning kablosunu andırıyor. Ancak aslında kablonun ucunda farklı girişler mevcut. Bir yüzünde Lightning, diğer yüzünde ise microUSB bağlantısını taşıyan LMCable, kablonun diğer ucunda ise normal USB girişine yer veriyor. Bu sayede iOS veya Android cihazı şarj etmeden önce uygun kabloyu aramak yerine, uygun yüzü çevirmek yeterli oluyor. Nasıl olduğunu görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Amdroid garip olmuş :D

Nasıl cihazları şarj edecekmişiz? tam anlamadım :D :D :D :D

Androidi Amdroid yapmak için çok uğraşmış benziyorsunuz:) bu bi eşik altı gönderi mi?Zira aklıma çok güzel şeyler gelmiyor?

Amdroid nedir biri açıklasın?

@02 Mart 2016 17:06 grezimonka sor anlatsin :)

yanlışlıkla veya bilerek yazılmış olsa da bir kelimeye bu kadar takılmak kişinin kendi problemidir.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost