Logitech z533 multimedya hoparlör ile tanışın

Logitech z533 ile eğlencenize oda dolusu ses ve zengin bas katmaya hazır mısınız?

Logitech z533 Multimedya Hoparlör ile tanışın!

Logitech, ev ses sistemleri kategorisine yeni bir hoparlör daha ekledi: Logitech z533 Multimedya Hoparlör. Logitech 30 yıldan uzun bir süredir yüksek kalitedeki ses ürünleriyle hayatımıza renk katıyor. Z533 hoparlör de Logitech'in en gelişmiş ses laboratuarlarında tasarladığı, yüksek akustik standartlarda ses deneyimi sunan hoparlörlerinin en yeni üyesi.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız yeni hoparlör ile ilgili değerlendirmesinde, "Kullanıcılardan her zaman Logitech hoparlörlerini ne kadar beğendiklerine dair olumlu dönüşler almak bizleri çok mutlu ediyor. Logitech hoparlörü deneyimlediklerinde çok etkileniyorlar. z533'ü de çok beğeneceklerine eminiz" dedi.

Logitech z533, güçlü akustiği ve geliştirilmiş yüksek kalitesiyle sadece odanızı değil, tüm evi dolduran bir ses deneyimi sunuyor. z533'ün ön yüzünde bulunan 2.25 inch subwoofer'ı, müzik, film ve oyunlardaki dinamik bası bir üst seviyeye taşıyor.

Ayrıca Logitech z533'ün kontrol noktası ve aynı zamanda 3.5 mm'lik jak ve kulaklık jakı ile dilediğiniz her yerde güçlü ses ve bas kontrolü sağlayabilirsiniz. Logitech z533, çoklu bağlantı girişleri ile bilgisayar, tablet, akıllı telefon, oyun konsolu ve Monitör/TV gibi her türlü cihazla uyumlu olarak çalışıyor.

Ağustos 2015 itibariyle satışa sunulacak Logitech z533 Multimedya Hoparlörü'nün tavsiye edilen Türkiye satış fiyatı 299 TL + KDV'dir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Öyle fiyat yok, loginin iyi ürünleri çok pahalı ucuz olanlarda çabuk bozuluyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost