M51 serisi: Asus'tan farklı Penryn laptoplar

Intel'in modern Penryn işlemcilerini kullanan yeni notebooklar, Asus tarafından tanıtılmaya başlandı

  • Halil Mollaoğlu
M51 serisi: Asus'tan farklı Penryn laptoplar
Asus M51SN: Adil bir fiyata güçlü bileşenler.

Asus M51 serisi ile Intel'in güncel Penryn mimarisini kullanan yeni laptoplar sunuyor. "M51SN-AS029C" modeli Intel Core 2 Duo T8300 (2.4 GHz), 1 GB DDR RAM ve yeni Nvidia GeForce 9500M GS ile piyasaya sürülüyor. 15.4 inç ekran ile bu model özellikle oyun ve grafik ve video işleme gibi performans avcısı olan uygulamalara yönelik bir cihaz oluyor.

M51SR-AP053C ismindeki farklı bir sürüm ise özellikle mobil kullanıma elverişli olması ile ön plana çıkıyor. Cihazın içindeki bileşenler (Core 2 Duo işlemci, Radeon HD 2400, 2 GB RAM) büro kullanımı için optimize edilmiş.

Oyuncu modeli şu andan itibaren 1800 Dolara (yurtdışı fiyatı), büro modeli ise 140 Dolar daha ucuza satışa sunuldu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ee benim laptopumda t9300 var :)

oha t9300 mü var :D

walla ne diyek hayırlısı olsun. sattığım adamlar okumasın bunu D:

Özellikleri yüksek onun için biraz pahalı görünüyor.

Makineyi alali 2 gun oldu, COK BASARILI bir makine diyebilirim. Tavsiye konusunda tabiiki evet, fiyatina göre cok klas bir makine olmus. Dis gorunumu bir harika. Vista da bile neredeyse kasmiyor diyebilirim. Sadece Ram lerimi ilk alirken yaptigim pazarlik dogrultusunda 4 gb ye cikarticam ( uzerinde 2gb mevcut) ki ben 2gb ile bu performansi yakalicaami bilseydim ram yukseltmeyi hesaba hic katmazdim. Saniyorum 4gb ramle cok daha deli olucak. Numerik klavye olmasi tuslarin boyutlarini hic degistirmemiş, kesinlikle standart ebatta tuslar.

Bu dizüstü bilgisayarla herşeyi yapabilirsiniz.Oyun - İnternet - download (sabaha kadar)Çok Kaliteli ve parayıda sonuna kadar hak ediyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play