McDonald's'tan Bir İlk: Magnet ile Eve Sipariş!

McDonald's Türkiye, Akıllı Magnet uygulamasıyla, telefonlarını Akıllı Magnet'e temas ettirenlerin siparişleri anında alacak.

McDonald's'tan bir ilk: Magnet ile eve sipariş!

Dijital dünyadaki yenilikleri müşterileriyle buluşturmaya devam eden McDonald's Türkiye hızlı servis sektöründe bir ilki hayata geçirdi: Akıllı Magnet. Akıllı Magnet, tüketicilerin NFC (Yakın Alan İletişimi) özellikli telefonlarını buzdolabı magnetlerine temas ettirerek hızlıca sipariş verebilmelerine olanak sağlıyor. Akıllı Magnet sayesinde herhangi bir uygulama indirmeye ya da sürekli güncelleme yapmaya gerek kalmıyor. Akıllı Magnet, otomatik sipariş talimatı ve anlık sipariş durum izleme seçenekleri de sunuyor. Böylece tüketiciler hızlı ve pratik şekilde evlerine sipariş vererek yemeklerinin tadını çıkarabiliyorlar.

"Yeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz"

Türkiye'de mobil ticaret için büyük bir potansiyel olduğunu söyleyen McDonald's Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, "McDonald's olarak sadece en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmayı değil aynı zamanda müşterilerimiz için en iyi deneyimi eve serviste de yaratmayı hedefliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Elif Göktaş, Akıllı Magnet'in hem ilham veren hem de sektörün hızlı ve enerjik yapısına uyan bir proje olduğunu belirterek ekledi: "Restoranda sunduğumuz hızlı ve kaliteli servisi Akıllı Magnet ile eve servis hizmetimize de taşıyoruz. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken telefonlarını Akıllı Magnet'e temas ettirerek sipariş vermek ve McDonald's'ın efsane lezzetlerinin tadını çıkarmak..."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz