Messaging Everywhere nasıl çalışacak?

Windows 10'un yakında gelecek olan Messaging Everywhere işlevi nasıl çalışacak? Cevap bu videoda!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat SMS işlevi Messaging Everywhere nasıl çalışacak? Windows 10'un yakında gelecek olan Messaging Everywhere işlevi nasıl çalışacak? Cevap bu videoda!

Microsoft şu sıralar Windows 10'a birçok geliştirme ve yeni özellikler ekleyecek olan Anniversary Update üzerinde çalışıyor. Yaz aylarında çıkması beklenen güncelleme içerisinde yer alan Messaging Everywhere, ilk kez kendini gösterdi.

Windows 10 kullanıcıları Messaging Everywhere sayesinde PC'lerini kullanarak kısa mesaj gönderebilecekler. Windows 10 Messaging'i destekleyen işlev, zaman içinde Android'li telefonları da destekleyecek. Yukarıda WinBeta'dan işlevi deneme şansı bulan Zac Bowden'ın hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz. Windows 10 Mobile'lı bir telefon ve Windows 10'un gelecekteki bir sürümünü kullanan Bowden, videoda Messaging Everywhere'in nasıl çalıştığını gösteriyor.

Videodan işlevin beta aşamasında gayet iyi çalıştığı görünüyor. Mesajlar, cihazlar arasında neredeyse anında eşitleniyor; bu sayede telefondan PC'nize veya PC'den telefonunuza geçiş yapıp, yazışmanıza devam edebiliyorsunuz. Beta sürüm, önceki ay, önceki yıl ve daha eski mesajlarınıza bakmanıza izin veriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

gayet başarılı benzerleri mevcur fakat, işletim sistemine entegre olarak çalışması harika bir özellik

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost