Microsoft, Apple'ı can evinden mi vuracak?

Eğer iOS 8'e geçtiyseniz, Microsoft'tan size çok özel bir hediye var!

iOS 8'de OneDrive kullanana 30 GB depolama alanı

Microsoft, iOS 8 kullanıcılarına OneDrive müjdesi verdi. OneDrive kullanan iOS 8 kullanıcıları, 30 GB online depolama alanına sahip olacak. Bu haber özellikle eski nesil Apple mobil cihazları kullananlar için çok önemli zira bu cihazları iOS 8'e güncelleyen kullanıcılar, cihazın dahili depolama alanının büyük bölümünü iOS 8'e ayırmak zorunda kaldılar. Dolayısıyla, online depolama servisleri eski nesil Apple cihazlarında iOS 8 kullanan kullanıcılar için daha da önemli hale geldi.

Microsoft, OneDrive Camera Roll Backup özelliğinin depolama alanını da 3 GB'dan 15 GB'a çıkardı. Microsoft yetkilileri, iOS 8'e yükseltme yapmak isteyen Apple kullanıcılarının cihazlarında yer açmak için fotoğraflarını ve videolarını silmek zorunda kalacaklarını hatırlatarak, kullanıcılara fotoğraflarını OneDrive'a yükleme çağrısı yaptı.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

ios 7 kullanıyorum ve bana da 30 GB verdi. ios 8 ile hiç alakası yok

HABERE bak ya. herkese açık bu özellik ios ile alaksı yok.

illa ios 8 yükleyincemi verecek

Microsoft işini bilir :D yani şunu demek istiyor siz icloud kullanmayın zaten yeterince size hafıza yer vermiyor ve sürekli hackleniyor .Onedrive yükleyin içiniz rahat olsun diyor :)

Bu iyi ama direk vwrseydş daha iyiydi

iCloud un güvenlik açıkları yüzünden pek ok kullanıcı OneDrive a geçer herhalde. Ayrıca OneDrive şu an sadece IOS 8 e değil herkese açık. Eğer üniversiteliyseniz 150 tl ye 4 yıllık ofis paketinin yanında +1tb da OneDrive alanı hediye. Bence gayet hesaplı.

30 gb görünce hemen indirdim, dropbox 2.5 alan veriyor sadece

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir