Microsoft gövde gösterisine hazırlanıyor!

Microsoft, geçtiğimiz yıllarda yapmadığını bu yıl yapmaya karar verdi. İşte dev şirketin son kararı!

Microsoft, IFA 2015'e çıkartma yapacak

Dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından olan IFA'da, Microsoft ürünleri her zaman yer alıyordu ancak çoğu zaman bu ürünler, Microsoft'un ortakları veya temsilcileri tarafından sergileniyordu. Örneğin geçen yılki fuar sırasında  Lumia 730, Lumia 735 ve Lumia 830 tanıtılmıştı ancak fuar alanında Microsoft'un bir standı yine yoktu. 

Fakat bu yıl düzenlenecek olan IFA fuarına Microsoft'un bizzat katılacağı açıklandı. Microsoft'un hem çok merak edilen Windows 10'u, hem de Nokia'dan devraldığı telefon işinin yeni ürünlerini fuarda sergilemesi bekleniyor.

Bu yıl Microsoft'un dev standında ayrıca Windows telefon üreten üreticilerin modellerinin de sergileneceği anlaşılıyor. Hatta Microsoft ve ortaklarının sürpriz telefon tanıtımları yaparak bu büyük teknoloji fuarının yıldızı haline gelmeleri de mümkün. Sürprizlere hazır olalım...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

yani Eylül,ü mü bekleyeceğiz..MAYIS to eylül..hihihihhiihi şimdi çıkartsa ürünlerini kıyamet mi kopar. daha 4 ay var..hocanın meselesi gibi..ölme eşeğim ölme bahar gelsin taze otlar bitsin..bol bol yersin..sakın ölme haaa.......

İnanin sevinirim hayirlisi olur insallah allah yolunuzu acik etsin kardeslerim

ÇÖP lumia iOS en iyisi

Windows Phone artık yeni değil kaç yıl oldu artık gelişmeli büyümeli hala market olarak inanılmaz eksiği var sırf bu yüzden kullanmak istemeyen çok insan var. Microsoft Windows 10'la beraber tutturursa bu evrensel mağaza uygulamasını tadından yenmez ama elini çabuk tutsun artık kaç yıldır gelişecek.

lumia 1020nin halefni tanıtsınlar artık beee

King Of The Microsoft

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir