Microsoft Lumia 950 XL prototipi göründü!

Sızan net fotoğraflar, Microsoft'un yeni amiral gemisi 950 XL'nin detaylarını ortaya koydu!

Microsoft Lumia 950 XL prototipi göründü!

Microsoft'un Cityman ve Talkman kod adlarını taşıyan yeni üst seviye akıllı telefonlarını bu yıl piyasaya sürmesi bekleniyor. Şirket, çok büyük bir ihtimalle yeni amiral gemilerini Lumia 950 ve Lumia 950 XL olarak tüketicilerle buluşturacak.

Çin merkezli web sitesi WPXAP forumlarında, Lumia 950 XL yani diğer bir adıyla Cityman'e ait olduğu belirtilen prototip resimler ortaya çıktı. Son derece iyi kalitedeki resimler, telefonu birkaç açıdan görebilmemizi sağlıyor.


Yayınlanan görsel, yeni akıllı telefonun siyah bir kasa ve 5.2-inch WQHD AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca daha önce de belirtildiği gibi cihazın polikarbonat gövdeye sahip olduğu görülüyor.

Lumia 950 XL prototoipi, akıllı telefonun alt kısımda bir USB Type-C portuna sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca yeni amiral gemisi 20 Megapiksel kamera ve üç LED flaş (sarı ve beyaz) seçeneği sunacak.


Eylül veya en geç Ekim ayında piyasaya sürülmesi beklenen Microsoft'un yeni amiral gemisinin Windows Hello ve Continuum gibi üst seviye özellikleri de destekleyeceği belirtiliyor.

Bu fotoğrafların gerçek olduğu konusunda şüpheniz varsa, yine bugün farklı bir Çinli kaynaktan sızan benzer bir fotoğraf daha bulunduğunu söylemekte yarar var. Bu fotoğraf da, yayınlanan ilk fotoğraflardaki cihaza çok benziyor. Yani büyük ihtimalle, Microsoft'un yeni amiral gemisi 950 XL, tam da bu fotoğraflarda olduğu gibi görünecek... 

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Microsoft dizaynırlarını işten atmalı. Sanatsal açıdan sıfır telefonlar üretiliyor. telefon günümüzde prestij aleti. iphone varken neden bu dizayn özürlü telefonu alayım..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir