Microsoft Office 2010'un kaderi ne olacak?

Birçok online Office alternatifi ve ücretsiz uygulama içerisinde Microsoft Office 2010 ne olacak?

  • Ertuğrul Süngü
Ücretli de olsa Office 2010 bomba gibi
Yavaş başlayan Office satışları, şimdiden ivme kazanmış durumda.

MS Office olmasa dünya çok daha farklı bir yerde olurdu. Herhangi bir yazı işi denildiği zaman akla ilk gelen Office sistemi, yeni versiyonu olan "Microsoft Office 2010" ile birlikte Mayıs ayından beri aramızda.

Hali hazırda birçok bedava açık Office ürünü internette kol gezse de, pazar araştırmaları üzerinde uzman bir gurup olan NPD'ye göre Office 2010 her şekilde yoluna devam edebilecek.

Aslen bu tarzda ürünlere doymuş durumda olan pazar, özellikle Google Docs ve OpenOffice gibi uygulamalar sayesinde birçok kullanıcıyı para verip de kutulu bir program almaktan alıkoyuyor.

Buna karşın belirli bir gruptaki tüketicilerin her halükarda kutulu ürün tercih etmesi, hem de birçok kullanıcı için Office 2010'un getirdiği özellikler bu ürünün önemini korumasını sağlıyor. Geç de olsa Office 2010'un şu anda olduğundan çok daha büyük bir satış ivmesi kazanacağı hesaplanıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Microsoft Office alternatifi yok olamayacakta

Office 2010'a hiç bir şey olmayacaktır. Hatta eskisinden daha çok satacaktır eminim.

ms ofis bireyselde pekbişi ifade etmiyor ama sen tutup vba tarfında makrodur formüldür yazacak kullanacaksan obaşka bu sölediklerim hariç beleşe devam ben bi eksik bulamadım basit kullanıcılar için beleşlerde baya yeterli hatta msn de de bar ofisin bazı sürümleri beleş kullanmak icin sadece internet gerekli

belki bugun olmasada acik kaynak gelisikce oda yavas yavas sesiz sedasi yok olacak

microsoft office 2010 kullanmaya devam nasıl olsa bedava :))

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play