Microsoft'tan tam ekran Windows 10 uyarısı!

Bedava Windows 10 fırsatı son günlerine yaklaşırken Microsoft, zaten tepki çeken uyarılarını iyice göze sokmaya başladı!

  • Zeynel A. Öztürk
Microsoft'tan tam ekran Windows 10 uyarısı!

Windows 10'un ücretsiz yükseltme süresi sonuna yaklaştıkça Microsoft, kullanıcılarını dürtecek yeni yöntemler buluyor. Firma, Windows'un son sürümüne yükseltmeleri için kullanıcılara mavi arka planlı, tam ekran uyarılar göstermeye başlayacağını doğruladı.

Uyarı, ücretsiz yükseltme fırsatının 29 Temmuz 2016'da biteceğini hatırlatmayı amaçlıyor. Firmaya göre uyarı üzerinden direkt olarak yükseltmek, uyarıyı kalıcı olarak kapatmak veya yükseltmenin daha sonra hatırlatılmasını tercih etmek mümkün.

Microsoft, "beni bir daha uyarma" seçeneğini seçen veya uyarıları kayıt defterinden devre dışı bırakanların, Windows 10'yü yükleyip kaldıranların, yükleme işlemi başarısız olanların ve Windows 10'u desteklemeyen bir PC'ye sahip olanların güncellemeyi görmeyeceklerini söylüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

update update illa yenilyeyecez mi windows 7 gbiisiyo yok valla

@04 Temmuz 2016 11:28 SEN DİRECTX 12 TEKNOLOJİSİNİ UNUT.

@04 Temmuz 2016 11:28 Yeni ekran kartı sürücülerini unut

@04 Temmuz 2016 11:28 sorma çay koymaya gittim w10 yüklemiş büyük ihtimal ağustosta ya mac ya da yeni bir disk w7 kurulu

kurban olurum windows 7 ye

bir de yükleyebilsek Win 7 prof kullanıyorum her seferinde yükseltme başarısız diyor

Ben yaklaşık 1 yıldır windows 10 kullanıyorum. İlk zamanlar biraz sıkıntılar oldu. Fakat son güncellemeler ile windows 10 bayağı kararlı hâle geldi. Ben herkese tavsiye ediyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost