Minikler Bilim Seti ile Bilim İnsanı Olmaya Aday!

Minikler, Celestron Bilim Kiti ile bilim insanı olmaya aday!

Minikler bilim seti ile bilim insanı olmaya aday!

Eyüboğlu'nun distribütörlüğünü yaptığı teleskop, mikroskop ve dürbün markası Celestron çocukları bilime teşvik ediyor. Teleskop, dürbün ve mikroskobun yer aldığı kit, bilime ilgisi olan minikleri hem bilgilendiriyor hem eğlendiriyor.

Eğitici ve öğretici bilim kitinin içinde yer alan 50 milimetre mercekli teleskop, 500 milimetre odak uzaklığına sahip olmakla birlikte içerisinde yeryüzü gözlemi için düzeltici mercek, bulucu dürbün ve iki adet göz merceği de bulunuyor. Setin içinde ay ve gökyüzü cisimlerinin kolayca takip edilebilmesi için tripod yer alıyor. Bilim setinin içinde yer alan dürbün 4 kat yakınlaştırma özelliğiyle cisimleri yakından incelemeye imkan sağlıyor.

Kitin içinde yer alan diğer ürün ise Celestron optik 150x/450x/900x büyütebilen mikroskop. Çocuklar mikroskop aksesuar kiti ile kendi araştırmalarını yaparken, hazır slayt setleri ve boş slaytlar sayesinde yapım kiti ile birlikte istedikleri örneği yapabilir ve inceleyebilirler.

Mall of İstanbul , Maltepe Piazza, Bursa Korupark'ta ki Hobix mağazalarında ve hobix.com.tr adresinde bulabileceğiniz Celestron Bilim Kiti'nin satış fiyatı 429 TL'dir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost