Modern Warfare 3 hakkında son bilgiler!

CoD: Modern Warfare 3 hakkında detaylar internete sızdı, üstelik bazılarının doğru olduğu onaylandı!

  • Gökay Özbudak

Dünyanın en çok satan ve bir çılgınlık haline dönüşen FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare'in yeni oyununun yolda olduğunu zaten tahmin ediyorsunuzdur. Call of Duty: Modern Warfare 3'le ilgili detaylar ise internete sızdı.

Kotaku'nun haberine göre; Modern Warfare 3, 2010 yılında piyasaya çıkan Modern Warfare 2'nin konusuna devam edecek. İlk ve ikinci oyundan oynadığınız karakterler üçüncü oyunda da karşınıza çıkacakken, yine oynayabileceğiniz yeni karakterler de bulunacak. Bunun yanında Kotaku çoklu oyuncu modunda Modern Warfare 3'te 20 harita olacağını da söylüyor.

Bazıları doğru, bazıları yanlış...

Call of Duty: Modern Warfare 3, serinin Infinity Ward'da önceki oyunlara imzasına atan pek çok çalışanından mahrum olarak devam edecek. Infinity Ward'ın iki kurucusu Activision tarafından geçtiğimiz yıl kovulmuş ve Electronic Arts ortaklığında yeni bir stüdyo kurmuşlardı.

Infinity Ward'dan Robert Bowling ise, Twitter aracılığıyla yayınladığı mesajda sızan bilgilerden bazılarının doğru olduğunu, bazılarının ise gerçekle alakası olmadığını duyurdu. Ancak neyin doğru, neyin yanlış olduğu konusunda detay vermedi...

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

ghost hakkında olacağı söyleniyordu ama price ve soap la devam etmek de çok iyi biran önce çıksın artık ya

Kovulan elemanlardan sonra black ops cikmisti ki zaten. Gerci ben oynamadim ama fena degil herhalde yorumlara göre.

Yine güzel oyun çıkartacakları kesin bekliyoruz bakalım

infinity ward ın beyin elemanları çıkınca
3 tane ayrı stüdyoya vermişler modern warfare 3ü.
3 ayrı firma bakalım 1 infinityward kalitesinde bir şey yapabilecek mi..
gerçi infinityward da müslüman ve rus düşmanı bir firma ya hadi neyse..
şimdi yeni yetme fanboy ergen arkadaşlarımız nası Türk düşmanı yaa diye gelmeden : call of duty 2 ve 4 'deki camii bombalama sahnelerini referans verdiğimi söyleyeyim.
nası Rus düşmanı yaa diye gelmeden de : mw2deki rus havaalanı katliamını referans veriyorum.

Başlık sızdırıldı olmasın :D zira microssoft amcanın ''hep'' yaptığı gibi :D

Modern warfare 3 adı altında nerden devam edicekti black ops'tan devam edicek hali yokya ben burda garip olan ve sızan bilgi ne onu anlayamadım yani :)

Bence Grafik olarak ve Directx 11 e ne zaman geçerse Bende o zaman oynarım belki ama Bu grafiklerle benim için Beş Para Etmez.!

Sabırsızlıkla bekliyorum. ilk ikisi harikaydı,eminim buda süper olacak.

MWleri oynadim ama COD'un online modunu sevmiyorum. TEk kisilik oyunlardada gidip FPS oynayacaksam Killzone yada MGS yada Brothers in Arms oynarim. Su asamada da tek oynadigim oyunun BC2 online oldugunu dusunursek Battlefield alip pasa pasa online oynayacagim onun icin MW3 cokta umurumda degil acikcasi.

Bu Kadar Çok Satan Ve Popüler Bi Oyunun Grafikleri Cryis2 Gibi Bir Oyundan 2 Kat İyi Olmalı Zira Crysis Serileri Call Of Duty Serisi Kadar Çok Satmamasına Ragmen Grafik Konusunda Herkezi Heycanlandırmıştı Hala Crysis1 Kadar Saglam Grafikli Oyun Yok Nerdeyse Bu Kadar İyi Ve Tutulan Bi Oyunun Grafik Konusunda En İyi Olması Gerek En Azından Aldıkları Paranın Hakkını Verirler Diye Düşünüyorum

"Kotaku'nun haberine göre; Modern Warfare 3, 2010 yılında piyasaya çıkan Modern Warfare 2'nin konusuna devam edecek" tam bir fail :D mw2 2009 yılınca çıktı

Medal Of honor Yada Bad company 2den sonra call of duty serileri bana biraz ucuz geliyor artık.

Sayın ziyaretçi cod'un grafiklerinin crysisten kötü olduğuna değinmiş de iyi hoş güzel diyorsunda herkesin F-35btipi bir bilgisayarı yok.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play