Monument Vallet 2, Play Store Ön Kayıtları Başladı

Sanatsal bulmaca oyununun ikinci bölümü için artık ön kayıt yapabilirsiniz!

  • Ali Ruhi Öztürk
Monument Vallet 2, Play Store Ön Kayıtları Başladı

Mağazaya ilk sunulduğundan beri, Monument Valley en çok sevilen mobil bulmaca oyunları arasında yer alıyor. Oyunda karakterimizi M.C. Escher tablolarına benzer izometrik ve canlı platformlarda hareket ettirerek bulmacalar çözüyoruz. iOS ve Android'de oldukça popüler olan oyunun en iyi anlarından biri ise reklam ve mikro işlemlerle sizi rahatsız etmemesi.

Apple, geçtiğimiz yıl gerçekleşen WWDC'de Monument Valley 2'yi tanıtmıştı, ve şimdi ise oyun yakında Android kullanıcıları için de erişilebilir olacak. İsterseniz şu an Google Play Store sayfasına gidebilir ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Monument Valley 2 - Official Release Trailer - out nowMonument Valley 2 - Official Release Trailer - out now
Monument Valley 2 by ustwo games, available now exclusively on the App Store: Guide a mother and her child as they embark on a journey through magical architecture, discovering illusionary pathways and delightful puzzles as you learn the secrets of the Sacred Geometry. A completely new story from the Monument Valley universe. You don’t need to have previously played Monument Valley to enjoy Monument Valley 2. Enjoy beautiful levels filled with illusory, meditative puzzles, using brand new interactions to explore the changing dynamics between characters. Artwork inspired by an eclectic mixture of architectural styles, artistic movements and personal influences, each translated into stunning geometric structures. Immerse yourself in uniquely melodic interactive soundscapes, tailored perfectly to every step of Ro and her child’s journey.

Ön kayıt yaptırmak maalesef oyuna erişiminizi hızlandırmayacaktır, ancak bu sayede piyasaya sürüldüğü anda bir bildirim alabilirsiniz. Oyunun fiyatı büyük olasılıkla App Store'daki fiyatıyla aynı olacak, yani 4.99$.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost