Mytheon: Online oyunlara yeni üye...

Online oyunların renkli dünyasına bir yıldız daha katılıyor: İşte Mytheon'dan ilk görüntüler...

Güç taşlarını topla, tanrılara meydan oku!

Ünlü oyun yapımcısı Petroglyph ve uluslararası online oyun dağıtıcısı True Game Interactive işbirliğiyle yakında piyasaya çıkacak çok oyunculu online aksiyon – strateji oyunu Mytheon'un ilk resmi tanıtım videosu ve ekran görüntülerini yayınladı. Oyun hakkında kapsamlı bir içeriğe ve güncel haberlere yer veren yeni Mytheon web sitesi de http://www.mytheongame.com adresinde kullanıma açıldı. Mytheon'un 2010'un ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

"Mytheon gerçekten türünün ilk örneği ve insanlara bu büyüleyici antik dünyaya gözatma şansı verdiğimiz için çok heyecanlıyız" diye söze başlıyor İş ve Ürün Geliştirme Direktörü Peter Cesario ve devam ediyor; "Antik Yunan bu tür bir online oyun tecrübesi için gerçekten eşsiz bir dünya. Üstelik Antik Yunan, oyun içinde keşfedeceğiniz çok sayıdaki mitolojiden sadece biri. Bu tanıtım videosu oyunculara, Mytheon'da bulundukları sürece nelerle karşılaşacaklarını biraz olsun görme şansı veriyor."

Aksiyon dolu bu tanıtım videosunun her bir karesi oyun içi görüntülerden oluşuyor ve oyunculara Yunan mitolojisi stilinde tasarlanmış etkileyici ve eşsiz bir ortam sunuyor. Aynı zamanda bazı devasa mitolojik yaratıkların ve tanrıların da ilk kez göründüğü videoda karşımıza çıkan tanrılardan biri de kudretli Poseidon. Oyuncular dinamik üç boyutlu modellemelerin kullanıldığı bu etkileyici mitolojik dünyaya ve Hades gibi fantastik mekânlara gözatabilecek. Tanıtım videosu oyunun ana oynanış öğelerinden biri olan "Güç Taşları"nı da tanıtıyor. Güç Taşları, sadık savaşçıları çağırmak, yıkıcı ve yok edici büyüler yapmak, devasa yaratıklarla savaşmak ve çok daha fazlası için kullanılabiliyor.

Üç boyutlu inanılmaz bir dünya

"Mytheon'un kapılarını açtığımız ve oyunda yarattığımız üç boyutlu inanılmaz dünyayı herkese gösterdiğimiz için son derece mutluyuz" diyor Petroglyph Games Genel Müdürü ve CEO'su Chuck Kroegel:"Tanıtım videosu; oyuncuların büyük bir merakla bekledikleri geniş haritaların yanı sıra son derece detaylı modellenen devasa yaratık ve yapıları çağırmakta kullanılan Güç Taşları büyüsünün eşsiz oyun dinamiğini gösteriyor. İlerleyen aylarda Mytheon hakkında daha fazla bilgi vereceğiz."

Mytheon güç taşlarını biriktirmeye odaklanan ve ayrıca aksiyon ve strateji türlerinin en iyi öğelerini harmanlayan eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Mytheon'da oyuncular; büyülere, yapılara ve yaratıklara çevirebildikleri Güç Taşları'nı kuşanarak efsanevi tanrılara meydan okuyacaklar. Ayrıca bu taşları oyunun sürekli genişleyen online topluluğu içinde toplayabilir, işleyebilir, alıp satabilir, takas edebilir ve üç boyutlu büyüleyici bir mitolojik dünyada geçen epik savaşlar sırasında da kullanabilirler.

Mytheon hakkında daha fazla detaya ve sürekli güncellenen oyun haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Degerli vakitlerini ve paralarini bole oyunlarla harcayanlara aciyorum, malesef cok yakın bir arkadasimda wow un pencesinde akıllı dedigim adam her ay ustune para verip wow oynuyor :)

arkadasım yorumlarını kendine sakla vakit geçirmek için birebir herşey sana göre doğru değil. Maalesef senin gibi tipler çok

Alttaki Yoruma Cevaben, "Eğlence" kelimesi her insan için farklı anlam ifade eder ve her insan (genelde) ötekinden farklıdır, farklı şeyleri sever, farklı şeylere ilgi duyar, vs vs...

Bu nedenle eğlence adı altında böyle oyunlar oynayanlara ben karşı değilim, iyi ediyorlar. Yanlız işin birde görünmeyen bir boyutu var. Eğlence kavramı zaman içinde bağımlılıkla çok kolay bir şekilde yer değiştirebiliyor. Kendini kaptırtıktan sonra, eğlenceden bağımlılığa geçtikten sonra, uzun vadede, insan tamamen işe yaramaz bir hale geliyor. Sosyal olarak (sanal alem haricinde) dibe vuruyor.

İşinden, eşinden, çoçuğundan vs. uzak kalıyor.

Bu nedenle, dozunda yapıldıkça, acınacak bir durum yok. Wow'da oynarsın, oynada ama nerde duracağını bil yeterki. Ne varki, hayatta herşeyin normali iyidir.

Değerli vakitlerini Sizin gibi Kız peşinde koşanlar ve Boş boş etrafta gezenlerede ben acıyorum.Birde şu açıdan düşünün,o adam Bu oyunu oynamasa Belkide kahvelerde kumara veya içkiye veya daha kötü alışkanlıklara Bulaşacak.İnsanları yargılamadan Biraz düşünün !!

demek istedigim o wow la vaktini harcarken ben o zamanlarda calıstım işim konusunda ceşitli sertifikalar aldim,wow oynicana git bi kitap al oku ona verecegin parayla,ayrica kahvede okey oynamak wow oynamaktan daha iyidir ,en azından orda sosyallesiyorsun biraz :),cem yılmazinda dedigi gibi hayal mahsulunuz hayal hayal :)

demek istedigim o wow la vaktin....
17:22

Merak etme bizde elma armut toplamıyoruz, her işimizi kararında görüyoruz =)

Sosyalleşmek insan heryerde sosyaleşir...
benim wowda 7 tane arkadaşım oldu hepsiylde görşüyorum her ay guild meeting yapıyoruz. artık bırakın şu "oyunlar insanları a sosyal yapar" inancını...
Wow(genel olarak tüm online oyunlar) uyuşturucu gibi yoldan çıkaran bişi değildir. boş vaktimde oynuyorum wow olmasa sokağa çıkarım arkadaşlarla bira içer karı kız hakkında konuşurum. fark yok. wowdada arkaşlarla konuşabiliyorum. evet sadece oyun hakkında değil gerçek dünya hakkında (dersler, sinema tv, özel hayat vs.)

eklemeyi unuttum bi arkadaşımı wowa başlattım adam sigarayı bıraktı gibi nerdeyse. paketlerce içerken şimdi 2-3 günde bir içiyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir