Nokia Lumia'lara "8.1 güncellemesi!"

Nokia Lumia'lara gelen bu küçük güncelleme, Windows Phone 8.1'in yakında olduğunu müjdeliyor!

  • Cem Şancı
Nokia Lumia'lara "8.1 güncellemesi!"

Nokia, Windows Phone cihazlarında kullanılan popüler Glance uygulamasını güncelledi. Güncellemenin "yenilikler" açıklamasında çıkan bir ibare ise dikkat çekti. Uygulamanın Windows Phone 8.1 için uyumlu hale getirildiğinin vurgulayan ifade, uzun zamandır merakla beklenen Windows Phone 8.1 güncellemesinin yakında çıkacağının işareti olarak kabul edildi.

Microsoft'un, 19 Nisan'da düzenleyeceği Build 2014 konferansında Windows Phone 8.1 hakkında detaylı bilgi vermesi bekleniyor. Çıkış tarihi hala resmen belli olmayan Windows Phone 8.1'in tanıtımla birlikte hizmete de sunulması, kimseyi şaşırtmamalı. Zaten dünyanın farklı yerlerindeki telefon operatörleri, telefon üreticileri gibi kurumlardan sızan bilgiler, yeni güncellemenin çok yakında yayınlanacağı yönünde birleşiyor.

Windows Phone 8.1'in merakla beklenmesine neden olan en önemli detay, bu güncellemenin aslında bir güncellemeden çok Windows Phone 8 işletim sistemini büyük oranda değiştirip geliştirecek yeni bir "işletim sistemi" olarak algılanması. Bakalım Microsoft yeni "güncellemenin" piyasaya çıkmaya hazır olduğuna ne zaman karar verecek?

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Build 2014 2 Nisanda 8.1 de o zaman açıklanacak

Windows Phone u sadece LUMIA dan ibaret görmeyin htc ker de var

yeter artık gelsin yaa

Gelsin artık ya çok gecikti hala bildirim merkezi bekliyoruz yüksek ihtimal oda diğerlerinden daha az kullanışlı olur

Nisan ayında kararlı sürüm tanıtılır da kullanıma sunulursa herkesi şaşırtır.

Beyler şimdilik boşuna güncelleme beklemeyin önce Martta dediler sonra 10 Nisan 14 Nisan derken şimdi de Haziran veya Eylül denmeye başladılar sebebi de açık yeni cihazlar satılsın diye insanlarla resmen alay eder oldular yazıklar olsun yaaa

WINDOWS PHONE DEYINCE NOKIA ALACAN. HTC HUAWEI BOS VER. EN IYISI KALITELISI NOKIA. BEN HAYATIM BOYUNCA BIR KERE BILE OLSUN ANDROIDE GECMEDIM. IPHONE 4S KULLANDIM, NOKIA LUMIA 920 KULLANDIM SIMDI ISE IPHONE 5S KULLANIYORUM AMA YINE NOKIAYA GECECEM. NOKIA BIZIM ULKEDE PAHALI IPHONDAN. NOKIA 850 DOLA IPHONE 5S 700 DOLAR BENDE IPHONE ALDIM. YASASIN BEYIK SAPARMURAT TURKMENBASI

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play