Nokia: Yeni dokunmatik cep mi geliyor?

Nokia World etkinliği bugün başlıyor; tanıtılacak telefonlar merakla bekleniyor. İşte dedikodular...

  • Halil Mollaoğlu
Nokia: Yeni dokunmatik cep mi geliyor?
Nokia World: Finlandiyalıların etkinliği 2 ve 3 Aralık boyunca devam edecek.

Bugün Barselona'da Nokia World etkinliği gerçekleşecek. Firma, her sene gerçekleştirdiği bu etkinlikte iki gün boyunca gazetecilere, analistlere ve tacirlere finansal durumu hakkındaki gerçekleri anlatıyor. Bunun dışında Nokia OVI internet platformu ve Nokia'nın kullanıcı arabirimleri S40 ve S60 hakkında yeni bilgiler de bekleniyor.

Ayrıca Nokia'nın bir veya birkaç yeni cep telefonu tanıtacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Dedikodular arasında birkaç hafta önce tanıtılan kaydırılabilir klavyeli E75 var. Yoksa 5800 Xpress Music'ten sonra farklı bir dokunmatik ekranlı cep telefonu daha mı ortaya çıkacak? Etkinlikle ilgili yeni haberler ortaya çıktıkta sizinle paylaşacağız.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Nokia güzel telefonlar uretmesıne ragmen aynı ozelliktekı diğer markalar nokiadan daha ucuz satıyorlar.Ve lens kalitesi dayanaklıgı ve görüntüsü daha güzel : )

Ben N90 aLmıstım ilk cıktıgında aldıgım gün agzımdan keşke almasaydım lafı cıktı.Biraz kullandıktan sonra sattım .D600 almıstım .tabi o zamanlar oda en iyi telefonlardandı.iddia ediyorum d600 ün kamerası n90 dan kat kat daha ii . ozellıklerini demiyorum net liği daha iyi.

Chip olarak bu etkinliği izliyor musunuz?

Etkinlik 2 günlük ise bu sayfalarda bugün ve yarın bu habere dair daha somu şeyler görürüz inşallah.

dokunmatık cıhazlardan oldum olasıya nefret ederım.

Sen de yorum yaz