Nvidia GeForce GTX 1080 "canlı canlı" testte!

Nvidia'nın "yeni kral" olarak tanıttığı GeForce GTX 1080 ekran kartını canlı canlı test ediyoruz!

  • Ercan Uğurlu
Nvidia GeForce GTX 1080 canlı canlı testte!

Nvidia GeForce GTX1080 - Ekran Kartı - Test Ettik! İşte benchmark değerleri!Nvidia GeForce GTX1080 - Ekran Kartı - Test Ettik! İşte benchmark değerleri!
Nvidia GeForce GTX1080 gerçekten Doom'da 200fps'yi görüyor mu? Tüm Benchmark değerleri ve bilmek istediğiniz her şey yine CHIP farklıyla bu videoda! Kanalımıza ABONE olun, Özellikle herkesin beklediği Doom benchmark testi için bize oyunu sağlayan Aral'a ) teşekkür ederiz. Tüm ekran kartı incelemeleri için CHIP Online'ı sosyal ağlarda takip etmek için tıklayın! Facebook Twitter Google+ Instagram Bu kanal CHIP Online'ın resmi YouTube hesabıdır! Türkiye'de eşi benzeri olmayan test merkezinin dürüstlüğü, güvenilirliği ve tarafsızlığı ile akıllı telefon, tablet, notebook, DSLR, kompakt ve 360 kamera, 3D yazıcı, LCD/LED televizyon, monitör, kulaklık, ses sistemi, modem, router, klavye, fare, VR ve AR gözlük, drone, hoverboard ve benzeri ürünler ya da hizmetler için bir satın alma danışmanı kimliği ile de ön plana çıkan CHIP Online, piyasaya çıkan en yeni ürünleri Youtube kanalından herkesten önce inceleyip test ederek takipçilerin beğenisine sunuyor. Türkiye'de bilişim sektörüne yön veren editörleri ile her ay bilgisayar ve teknoloji konusunda merak edilen her şeyi eğlenceli ve herkesin anlayabileceği sadelikteki dili ile bir araya getiriyor. Teknoloji konusunda ister yeni olsun ister uzman, teknoloji ile ilgilenen herkes Youtube kanalımızda kendisine uygun bir içerik bulabilir. Türkiye'nin en iyi teknoloji içeriği için

Nvidia'nın ABD'de, Teksas'ta çok özel bir etkinlikle tanıttığı ve bizim de CHIP Online olarak ilk elden gördüğümüz GeForce GTX 1080, sonunda test masamızdaki yerini aldı.

GTX 1080'in tasarımından, mimarisine, sunduklarından, benchmark testlerine ve gerçek zamanlı oyun deneyimine kadar konuştuğumuz videoyu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. 

2850 TL fiyatla satışa sunulacak olan GeForce GTX 1080 Founders Edition'ın test tablolarının bulunduğu yazılı incelemeye ise yine buradan erişebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

2850 tl bu kartı kim alcak..

Bazi oyunlarda 4K 'da 22 FPS'e kadar dustugu soylendi. VR icin 4K 90 FPS oneriliyor. Demek ki kartlarin hala cok yolu var. 4-5 kat daha hizlandiklari zaman oldukca gercekci VR deneyimleri yasayabilecegiz.

İşlemcin power sub ekran kartınında fansız olması kafanızı rahat olmasıdır birde normal hdd letin dönüş hızlarıyla birlikte ilk aldığınız ürün yine biraz iyi denilebilir zamanla toz giriyor yani o fanda artık bozuluyor çok acayip bir sesler çıkıarmaya başlıyor umursamıyor gibi görselte birde serverı yatağınız yanında yapmayıda denemeyinde derim bu ekran kartıda ocz nın pcı express gibi chiplerin havasız korumalı yapsalar olmuyormuydu ramlar havadız şekilde 16gb 3.0ghz banlarını bile görmüş

Devamı Sadece bilgisayar telefon gibi gürültüsüz açılmasını isterdim bios sesi yeterdi araba kullanırum sanki

Battlefield hariç sanırım :)

Bilgisayar parasına ekran kartı komedi resmen.... Satın Alınmamalı ki fiyatlar yerine otursun..Malesef bizim toplum ders vermek yerine alıp kabullenmek üzerine yaşıyor..

Sen de yorum yaz