Nvidia yeni bombası patladı: Nvidia Titan X!

Nvidia, yeni bombası GeForce GTX Titan X'i Paris'te düzenlediği etkinlikte tanıttı!

  • Ercan Uğurlu
Nvidia yeni bombasını Paris'te patlattı!

Nvidia'nın çok konuşulan, merak edilen ve bir süredir özellikleri söylentiler halinde ortalarda dolaşan üst düzey ekran kartı GeForce GTX Titan X, sonunda tüm özellikleriyle birlikte paylaşıldı. 

Nvidia'nın Paris'te düzenlediği çok özel etkinliği elbette CHIP Online olarak yerinde takip ettik. Etkinliğin sonunda Titan X'i yakından inceleme fırsatı da bulduğumuzu hemen belirtelim. Fakat kart şu an NDA kapsamında olduğu için özelliklerini şimdilik sizlerle paylaşamıyoruz. Yalnız şunu söyleyebiliriz ki, Nvidia'dan oyunseverlere yeni bir "canavar" daha geliyor.

GeForce GTX Titan X'in tüm özelliklerini ve elbette detaylı incelemesini, NDA'in sona erdiği tarih olan 17 Mart günü sizlerle paylaşacağız.

GeForce GTX Titan X'in CHIP Online kameralarına takılan detaylı fotoğraflarını görmek için, galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

12GB GDDR5 bellekli tek çekirdekli 8 milyar transistörlü tahmini 1200-1300 mhz hızında çalışan bir kart. Türkiye giriş fiyatı ise ortalama 10000 tl. Ne edim ben bu kartı??

@11 Mart 2015 20:30 söylerdim ama yayınlanmaz :D

pcb nin altı kaplamalı olsa daha iyi olurdu bakalım titan Z ile arasında ne gibi bir fark olacak.

istediği kadar kart çıkarsınlar pc ölüyor ve öldü denecek zamana geldi artık ileriye dönük çalışsınlar,basınlar bu devirde kaç tane pc ssatılıyor kaçtane tablet akılı telefon oyuncular için kart gerekli ama bu kartlarda çok pahalı.

uzaya bile çıkarım bununla

15 bin tl fiyata hazırlıklı olun beyler nvidia bu nasıl olsa satar.

gtx 970 de rop ve ram miktarı sorunluydu 4gb kart 3.5 gb kulanılıyor 4gb a ulaşınca sürünmeye başlıyor ayrıca meşhur CW de var. bu kartta 12 gb diyor 10gb filan çıkmasın tam güzel bir test edin canını çıkarın.

Bilgisayar dünyasi ölüyor diyen cahil, hangi dünyada yasiyorsun. Git akilli telefonunda Candy Crush oynamaya devam et.

bu kart benim olmalı... evet benimmm!....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play