Office'leri herkesten önce test etme şansı!

Microsoft, yeni Office'i herkesten önce denemek isteyenlere artık bu fırsatı sunacak!

En son Office'leri herkesten önce test etme şansı!

Microsoft'un en yeni ofis yazılımlarını herkesten önce denemek istiyorsanız, (kabul edilmeniz halinde) artık bunu yapabileceksiniz.

Yazılım devinin yeni Ön-Yayın Programı, Office'in bir sonraki sürümünü deneyecek beta tester'lar aramaya başladı. Yazılımlarla ilgili geri bildiriminiz karşılığında Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Vision, Access, Publisher ve Outlook'u test edebileceksiniz. İş kullanıcıları, Microsoft'un Exchange, SharePoint ve Project Server ürünlerine ve bulut hizmetlerine de erişebilecekler.

Beta programına kaydolmak için, bir Ev veya İş kullanıcısı olarak kaydolmanız, ardından programa niye katılmak istediğinize dair bazı soruları cevaplamanız gerekiyor. Firmanın test kullanıcılarını elle seçiyor olması muhtemel.

Bu arada Office'in dedikodusu sıkça yapılan dokunmatik-dostu sürümü "Gemini"nin yaz aylarında yayınlanacağı, bu yüzden firmanın Ön-Yayın Programına dahil edilebileceği söyleniyor. Yani programa kabul edilmeniz halinde, merak edilen Office sürümünü ilk deneyenlerden olabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ben niye katılamıyorum

Birisi katılsın forumdan bize de versin :D

Microsoft Office Microsoft un en iyi ürünü açık ara önde

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir